Слика од твојот карактер. (World of warcraft)

Go down

Слика од твојот карактер. (World of warcraft)

Пишување by Mickey on Нед Јан 27, 2008 5:08 am

Oвде постајте слика од вашиот карактер...
еве моја..

_________________




avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 31
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Слика од твојот карактер. (World of warcraft)

Пишување by mARUsKA on Сре Фед 06, 2008 8:26 pm

Kolku si sharen...Ka slikovnica si Smile
avatar
mARUsKA
Помлад Референт
Помлад Референт

Female
Број на мислења : 68
Age : 30
Местолокација : away From My selF!
Job/hobbies : studentka,pijanica,idiotka,greshka na prirodata !
Humor : neam
Registration date : 2008-01-21

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Слика од твојот карактер. (World of warcraft)

Пишување by Mickey on Вто Фед 12, 2008 1:19 am


Partali
Tepacka tepacka !!!

_________________




avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 31
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Слика од твојот карактер. (World of warcraft)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот