Ви се случила некоја ЧУДНА работа?

Go down

Ви се случила некоја ЧУДНА работа?

Пишување by Mickey on Сре Јан 30, 2008 5:13 pm

Ви се случило некогаш нешто неопишливо? Дали некогаш сте се осеќале како никогаш пред.. пишете такви случки овде..

На пример мене ми се дешава свашта... само ќе спомнем Лирија..

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 31
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ви се случила некоја ЧУДНА работа?

Пишување by gjavolche on Вто Апр 08, 2008 10:22 am

Mi se sluchilo da predvidam losha rabota dosega 2 pati(ednash smrt i ednash soobrakjajka)-i toa ne sum znaela komu kje se sluchi toa,samo sum znaela deka e nameneto za nekogo shto go poznavam. Ne znam da go objasnam toa stvarno
avatar
gjavolche
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 172
Age : 34
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : umetnost,knigi,filmovi,muzika,laf-muabet....
Registration date : 2008-04-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ви се случила некоја ЧУДНА работа?

Пишување by Kopac on Саб Апр 26, 2008 6:35 am

Mene U Zadnive 5-6 Dena Mi Se Deshavaa Mnogu Cudni Rabote Halucinacie I Slichni Rabote ( Ne Konzumiram Nisto ) I Neznam Dali Ima Veze So Deshavkata U Albanija Pa Svite Se Osecate Malce Cudno ( Ako Ste Primetile ) Ili Samo Ja Sum U Vakva Sjebana Sostojba ???
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ви се случила некоја ЧУДНА работа?

Пишување by Dzordz on Нед Aвг 17, 2008 10:37 pm

Кај мене предзнаците ми се појавуваат во вид на музика или звуци,едно време незнаев со што се поврзани,ама сега знам кога се појавуваат дека нешто ќе се случи.
Као на пример кога имав сообраќајка,цело време ми се вртеше во мислите рекламата за ПЕНО и потоа чуден звук.
После половина час,направивме сообраќајка со рено,поточно се рокнавме со рено кое ни дојде одспротива.
avatar
Dzordz
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 166
Age : 35
Местолокација : TE
Job/hobbies : SKITAC
Registration date : 2008-03-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ви се случила некоја ЧУДНА работа?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот