Дали денес направив добро дело?

Go down

Дали денес направив добро дело?

Пишување by Mickey on Сре Јан 30, 2008 7:39 pm

Што добро направивте денес ? Зошто сметате дека тоа е добро?

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 30
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот