Што кога ни е сеедно?

Go down

Што кога ни е сеедно?

Пишување by Mickey on Сре Јан 30, 2008 7:48 pm

Што се случува кога ни е сеедно?
Кога ништо не ни е важно, ништо не е врзува, никакви принципи и правила...?Што тогаш?

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 30
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што кога ни е сеедно?

Пишување by Dzordz on Вто Мар 18, 2008 7:02 pm

Тоа би значело дека ако на некому му е СЕЕДНО,тој нема да ги сфати работите премногу сериозно доколку излезат од контрола,а би можело да значи и дека и покрај тоа што се чувствува НЕПОВРЗАНО,тој во потсвеста чувствува некаква спремност која го впушта(по инерција) во некои работи,без притоа да се замара со тоа што ќе се случува понатаму. Suspect
avatar
Dzordz
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 166
Age : 34
Местолокација : TE
Job/hobbies : SKITAC
Registration date : 2008-03-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што кога ни е сеедно?

Пишување by TeShKi on Вто Апр 08, 2008 1:02 am

Si go ksnal Very Happy
avatar
TeShKi
Новајлија
Новајлија

Male
Број на мислења : 36
Age : 28
Местолокација : Teeeeeeeeeeeetovo
Job/hobbies : Spienje/Spienje
Registration date : 2008-04-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што кога ни е сеедно?

Пишување by katerinche on Сре Апр 09, 2008 1:17 am

Hmmm....pa koga se mi e seedno togash seedne mi e i shto ke bide togash koga se mi e seedno...
avatar
katerinche
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 360
Age : 34
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : Work on Drug and AIDS prevention
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/katerina_stojchevska

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што кога ни е сеедно?

Пишување by Kopac on Сре Апр 09, 2008 5:42 am

Ja Pa Uvek Pozitivno Razlishljam I Koj Mi E Sveedno Ali Pocnuem Od Naj Negativnoto ...
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што кога ни е сеедно?

Пишување by kjara on Саб Апр 12, 2008 4:47 am

Toa e APATIJA!!! Sostojba na umot koga site volevi funkcii mu se staveni vo miruvanje, ili se dvizhat po nekoj si nezaprimeten redosled. Obichno apatijata e simptom za mentalno narushuvanje, a vo povekje sluchai e samo minliva pojava vo mentalnoto raspolozhenie na edna individua.
avatar
kjara
Помлад Референт
Помлад Референт

Female
Број на мислења : 61
Age : 37
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : sloboden umetnik
Registration date : 2008-04-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што кога ни е сеедно?

Пишување by Dzordz on Саб Апр 12, 2008 11:19 pm

ДЕПРЕСИЈА ДО МРДНУЕЊЕ
avatar
Dzordz
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 166
Age : 34
Местолокација : TE
Job/hobbies : SKITAC
Registration date : 2008-03-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што кога ни е сеедно?

Пишување by LittLe FoOL on Вто Aвг 19, 2008 3:27 pm

kjara напиша:Toa e APATIJA!!! Sostojba na umot koga site volevi funkcii mu se staveni vo miruvanje, ili se dvizhat po nekoj si nezaprimeten redosled. Obichno apatijata e simptom za mentalno narushuvanje, a vo povekje sluchai e samo minliva pojava vo mentalnoto raspolozhenie na edna individua.

Се слажем потполно...
Мислим дека таквата состојба кога ни е свеедно е само последица на нешто, али ипак е периодично.
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 30
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што кога ни е сеедно?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот