Најтешкото прашање на светот!

Go down

Најтешкото прашање на светот!

Пишување by Mickey on Сре Јан 30, 2008 7:55 pm

Ова е најтешкото прашање на светот кое никој не го одговорил.
Тоа е прашањето --Кој сте вие?--

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 30
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најтешкото прашање на светот!

Пишување by Dzordz on Вто Мар 18, 2008 6:37 pm

А има и друго прашање,тоа е: Која е причината за настанок на животот?? confused
avatar
Dzordz
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 166
Age : 34
Местолокација : TE
Job/hobbies : SKITAC
Registration date : 2008-03-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најтешкото прашање на светот!

Пишување by LittLe FoOL on Вто Aвг 19, 2008 3:40 pm

Mickey напиша:Ова е најтешкото прашање на светот кое никој не го одговорил.
Тоа е прашањето --Кој сте вие?--

Па не дека никој не го одгворил туку никој не дал точен одговор.
Колку и да се познавамо самите, т.е. да знаемо кој смо, никад не се десило некој истото целосно да го каже.
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 30
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најтешкото прашање на светот!

Пишување by *princess*legijata* on Вто Апр 07, 2009 7:52 pm

Very Happy ama interesna tema Very Happy

nikoj nema da misle za nas na ist nacin ... ti ako misles deka si nekoj i nesto nekoj drug moz misle deka si nesto skroz sprotivno od toj....
stvarno e tesko prasanje... imam slusnato deka nekoj vika zivoto e potraga po svoeto ja i na nekoj nacin se slozuju ...
ama da bidu poprecizna mislu deka u zivoto ti si ga kreiras svoeto ja Exclamation sam se otkrivas i nadogradues

a i + lugjeto se menjat ... ako razmisles sigurno u poslednite 10 god ima nekoi promeni kaj tebe (mislu na karaktero)
avatar
*princess*legijata*
Новајлија
Новајлија

Female
Број на мислења : 19
Age : 24
Местолокација : kratovo
Job/hobbies : basketball
Registration date : 2009-04-07

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најтешкото прашање на светот!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот