Ajdeeeee vicevi tuka!

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by ast3rix on Нед Јан 20, 2008 6:49 pm

Vicevi Laughing Laughing Laughing
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Ak47 on Нед Јан 20, 2008 7:03 pm

Koja e razlikata pomegju Plavusha i Tertis ???
.................................................................
Tetrisot ima Pauza !!!
avatar
Ak47
Помлад Референт
Помлад Референт

Male
Број на мислења : 82
Age : 31
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Knigovezec
Humor : 2funky4u.
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Daci on Нед Јан 20, 2008 8:15 pm

Се шетаа две курве низ трговски и еднава и вика на другава:
-Леее ке падне секс ми мириса на сперма!
Другава: Не бе ја ждригнав!
Laughing
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 27
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Mrachniot on Нед Јан 20, 2008 9:59 pm

Sho e razlikata pomegju kurva i kurveshtija ?

-----------------------

Ona druga je malo veshtija Very Happy:D:D:D
avatar
Mrachniot
Новајлија
Новајлија

Male
Број на мислења : 45
Age : 27
Местолокација : Tetovo , Underground ...
Job/hobbies : Rapture Delight :D
Humor : Humor Do Umor :D
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/mracniteluge

Вратете се на почетокот Go down

Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Pharaoh on Пон Јан 21, 2008 7:33 am

Zasto se zid srusi kada se plavusa nasloni na njega? - Pametniji popusta.

==================================================

Sto jedu nevine plavuse? - Hranu za bebe.

=============================

The assistant asked the blonde if she would like her pizza cut into six pieces or twelve.

"Six please" she said, "I could never eat twelve!".
=======================================
Q: Why was the blonde got fired from the M&M factory?
A: She was throwing all the W's away.
avatar
Pharaoh
Новајлија
Новајлија

Male
Број на мислења : 22
Age : 30
Местолокација : Anytime Anywhere.
Job/hobbies : Marketing Manager,Gaming.
Humor : N/A
Registration date : 2008-01-21

Преглед на профилот на членот http://www.yahoo.com

Вратете се на почетокот Go down

VICEVIII

Пишување by Pharaoh on Пон Јан 21, 2008 7:45 am

Како настанал земјотресот?
- Црногорец земал лопата да копа и земјата отворила уста да се смее.

============================
Информатичарска клетва:
- Да даде господ, жена ти да е open source!
=================================
Што вика програмер кога ќе му ослабе видот?
- Слаба ми е графичката
=================================
После првата брачна ноќ жената му вели на Бил Гејтс:
- Сега знам зошто те викат MICROSOFT
===========================
Kondomi

Состанок во милиција на тема: Заштеда па материјални средства.
Командирот: "Време е да почнеме да штедиме. Од денеска нема да употребуваме никакви инструменти за контрола на алкохолизираноста иа возачите, затоа што се мпогу скапи. Преоѓаме на поефтин систем: па возачот ќе му дадеме презерватив во кој ќе дува, потоа ќе помирисаме и ќе видиме дали пиел и колку.
Миле, оди во аптека да купи 500 презервативи. Во аптеката стојат две постари госпоѓи. Миле влегува и и вели на аптекарката:
"Ве молам 500 презервативи!"
"Ах, блазе си и."- воздивнала првата госпоѓа.
"Госпоѓо, тоа не е за неа туку за народот."
"Ве молам, ќе одите ли вие по куќите или ќе мораме ние да доаѓаме во милиција?"- прашала втората.
=========================
farao farao
avatar
Pharaoh
Новајлија
Новајлија

Male
Број на мислења : 22
Age : 30
Местолокација : Anytime Anywhere.
Job/hobbies : Marketing Manager,Gaming.
Humor : N/A
Registration date : 2008-01-21

Преглед на профилот на членот http://www.yahoo.com

Вратете се на почетокот Go down

Сексуален живот

Пишување by Pharaoh on Пон Јан 21, 2008 7:46 am

Сексуален живот

Трпе новинарот на улица прави анкета за сексуалниот живот на пензионерите и прашува еден дедо каков е неговиот сексуален живот, а тој одговара:
- Епа јас кога ќе станам од сабајле одам по леб и млеко, па го носам внучето во градинкка, па одам на пазар, па потоа го земам внучето од градинка, па одам да докупам уште нешто, па....
Новинарот го прекинува:
- Ама извинете јас ве прашав за сексуалниот живот, а не за...
- Е синко, денеска мене така ме ебаваат...
avatar
Pharaoh
Новајлија
Новајлија

Male
Број на мислења : 22
Age : 30
Местолокација : Anytime Anywhere.
Job/hobbies : Marketing Manager,Gaming.
Humor : N/A
Registration date : 2008-01-21

Преглед на профилот на членот http://www.yahoo.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Dario on Вто Јан 22, 2008 8:34 am

si bile tri topcinja, ednoto idelo levo, drugoto desno, a tretoto po niv Very Happy:D:D
avatar
Dario
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 206
Age : 27
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : ...
Humor : ...
Registration date : 2008-01-21

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by LjaLjo on Вто Јан 22, 2008 9:26 pm

otisol kaski na pena fatil zlaten kit i kitot mu rekol ako me pustis ce ti ispolnim edna zelba a kaski mu rekol zaebi ti zelba te nosim na zlatar Smile)
avatar
LjaLjo
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 259
Age : 31
Местолокација : Ajducko Maalo - Tetovo - Makedonija
Job/hobbies : Kickin Fat Lyrics
Humor : :)
Registration date : 2008-01-21

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/genocidub

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by sanji4ka on Сре Јан 23, 2008 2:57 am

kako mom4e kulturno ke i kaze na negovata devojka deka mu se moca?
-------------------------------------------------------------------------------------
ke odamda se rakuvam so eden gospodin so koj podocna ke te zapoznaam... Surprised


-
avatar
sanji4ka
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 227
Age : 27
Местолокација : in your heart
Humor : :-D
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Mickey on Сре Јан 23, 2008 3:31 am

LjaLjo напиша:otisol kaski na pena fatil zlaten kit i kitot mu rekol ako me pustis ce ti ispolnim edna zelba a kaski mu rekol zaebi ti zelba te nosim na zlatar Smile)

AHhhahahha!!!

Си бил мали џокица забраел да дише и Умрел! geek

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 30
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by SteF on Сре Јан 23, 2008 4:55 pm

SI bil toj i zaminal Levo !
avatar
SteF
Помлад Референт
Помлад Референт

Male
Број на мислења : 62
Age : 30
Местолокација : Indonezija
Job/hobbies : Keo :)
Humor : ...
Registration date : 2008-01-23

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/mracniot

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Ak47 on Сре Јан 23, 2008 5:01 pm

Se vratil navezhban i im ga skrshil kichmata !!!
avatar
Ak47
Помлад Референт
Помлад Референт

Male
Број на мислења : 82
Age : 31
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Knigovezec
Humor : 2funky4u.
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by BuSaF on Сре Јан 23, 2008 11:29 pm

Директорот на гробиштата го прашува чуварот:
- Добро бе, зошто се толку уморни гробарите денеска?
- Му умрела на некој човек таштата, па три пати ја вадеа на бис.
-----------------------------------------------------
... влегува мечокот во дневната соба, гледа накај масата и вика:
- Еј, некој јадел од мојот тањир!
Влегува малото мече во дневната и тоа вика:
- Некој јадел и од мојот тањир.
Влегува мечката во дневната и вика:
- Ај доста дробите, не сум ви турила уште.
----------------------------------------------------
Дошло крај на школска година и сите ученици на учителката и донеле
убаво завиткани подароци . Го земала учителката подарокот од синот на
цвеќарот, го протресла, па прашала?
- Ова мора да се цвеќиња?
- Така е учителке. - одговорило детето
Потоа го земала подарокот од ќерката на слаткарот, го протресла, па прашала?
- Ова мора да е кутија слатки.
- Да учителке. - одговорило девојчето.
На
крај го подигнала подарокот од синот на газда на продавница за алкохол.
Видела учителката дека нешто тече од кутијата, па земала малку со
прстот, лизнала и прашала:
- Дали е ова вино?
- Не учителке.
- Да не е шампанско?
- Не е.
- Се предавам. Што е тогаш?
- Кутре.
avatar
BuSaF

Male
Број на мислења : 5
Age : 27
Местолокација : tamo kaj sto se budi posle pladne
Job/hobbies : lov na krupna divec
Humor : :D
Registration date : 2008-01-23

Преглед на профилот на членот http://www.crnobeli-svet.piczo.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by ALEK on Чет Јан 24, 2008 6:40 pm

si bila nekoja plavusha idela po ulica i padnala u shahta , ja dignala glavata i rekla: strekja e shahtava otvorena ina4e kako kje izlezev !?

hahaha ovja mi e omilen vic Very Happy:D:D

idele dvajca dzandari po ulica i stretnale pop sho se drzhel za glaa i go prashale : shto ti pope ?
toj rekol: nisho deca se udrev u bojler ...
dzandarite: aa .. dobro mie mislevmo te udrel nekoj
i produzhuaa dzandarive ... i edniot mu vika na drugiot: shto e toa bojler be ?
DRUGIOT: od kj da znam ja , ne rabotim u crkva ...

gi prashue u4itelkata decata u shkolo dal znaa kako nastanale:
i stanue edno dete: mene u4itelke shtrkot me donel ...
drugo: mene u4itelke me nashle u kupus ...
MALI DZOKICA: u4itelke mozhe da izlezemo mie shto smo dupele da ne slushamo gluposti ? Very Happy:D:D:D
avatar
ALEK
Новајлија
Новајлија

Male
Број на мислења : 19
Age : 27
Местолокација : Tetovo
Registration date : 2008-01-24

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Mickey on Чет Јан 24, 2008 9:17 pm

Скопски "мангуп" возел на автопат преку 150 км на час. ПО излез од
тунел го сопира полиција и му вика дека ќе му ја одземат дозволата
заради пребрзо возење.
- Пребрзо? Нема везе чоек, не шибав поише од 80.

- Дечко, имаме камера во тунелот, се' е снимено. Претицавте 4 пати, се вртевте под рачна и замалку избегнавте 3 судари.

А мангупот вика:

- Пеер, а ќе ми го изрежеш тоа на ЦД?

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 30
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by SteF on Пет Јан 25, 2008 3:36 am

Hahahahahaha pishman Madness ! Very Happy:D:D
avatar
SteF
Помлад Референт
Помлад Референт

Male
Број на мислења : 62
Age : 30
Местолокација : Indonezija
Job/hobbies : Keo :)
Humor : ...
Registration date : 2008-01-23

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/mracniot

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Mickey on Сре Јан 30, 2008 5:10 pm

Џанкер некој решил да издува на тераса на брзинка , да не се шета у
маало. влегува дома после дувањето и целиот избезумен и вика на мајка
му: мамо, мамо две огнени топки прелетаа преку небото , а мајка му му
одговара : добро сине , него каде си ти два дена?

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 30
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by mARUsKA on Сре Фед 06, 2008 10:30 pm

Si bil nekoj Dzanki i zabrael Tripchinjata negde po doma..i ga prashue babamu.."babo babo dan si mi viela edni apchinja? "..I babava.." Abe sinko zaebi apchinjata...Dan gi vide ti zmejojte u kujna ? "Mamo mamo...aj ma kupi mi ripche...svite deca imaa ripchinja..Aj be sine ne zaebaaj..sho kje ti riba..Ti imash rak ! ! !


Hitler vlaga kj evreive i im vika dnska igramo vaterpolo..I evreive vikaa..Au neee...I Hitler im vika..ama ne se sekirajte nema da igrate u solna kiselina...I Evreive O JEE vikaa...I hitler im vika...Vie kje igrate so crveni dresooj a aligatorite so zholti ! ! !
Se shetale dvajca bez trojca i otishle u minus..i doshol ushe eden i nemalo nikoj Very Happy:D:D


Si bile dve babe..Ednava veze a drugava bez veze SmileSmileSmile


Si bile mujo i haso i umrel Goce Delchev ! !!

Si bile dve patiki od koja osobeno levata ! ! ! Smile)))

Si bile dva pomfrita i edniov mu vika na drugiov: Aj da se ruemo..I drugiov mu vika na edniov..Ne mozhem Iam kechap Smile

Sho e toa: Ima 6 nogje..zeleno e..ima oklop i krila??
Mnogu chuden jazovec ! ! !


Majkava doagja od rabota i sinJe i vika..Mamo mamo..bato se obesi u dnevna...
I majkava "SHO"? I detevo i vika..aprililili ma..ne se obesi u dnevna..u kujna se obesi SmileSmileSmileSmile


Ide chuek u prodavnica i vika imate lepak za gluFci i ovja prodavachov mu vika..Zash..ti se dupnal glushecot?? Smile

POjkje ka kje iam vreme Very Happyavatar
mARUsKA
Помлад Референт
Помлад Референт

Female
Број на мислења : 68
Age : 29
Местолокација : away From My selF!
Job/hobbies : studentka,pijanica,idiotka,greshka na prirodata !
Humor : neam
Registration date : 2008-01-21

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Daci on Пет Фед 08, 2008 11:40 pm

So e leprozen cuek u bazen?
- Shumecha tableta Very Happy Very Happy
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 27
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by mARUsKA on Саб Фед 09, 2008 1:38 pm

Si bile leprozen i mentalen u shkolo i sedele zaedno na klupa..I odednash leprozniov frlja ednata ruka od pendzer..I mentalniov pochnal da vika "Uchitelke,Uchitelke" ..I uchitelkava mu rekla "Dosta be,Gleash deka predavam"...I maliov se stishal..Po nekoe vreme leprozniov pa frlja nogata sea od pendzer..I mentalniov pak "Ucitelke,Uchitelke" I ovaja pak..."abe dosta e..nekultura...predaam ne gleash"...I po nekoe vreme leprozniov frlja drugata noga.." i mentalniov pak i pak.."Uchitelke,Uchitelke"...I ovaja i puknue filmot i vika "A be? "
"Abe ovja do mene saka da bega" SmileSmileSmileSmile
avatar
mARUsKA
Помлад Референт
Помлад Референт

Female
Број на мислења : 68
Age : 29
Местолокација : away From My selF!
Job/hobbies : studentka,pijanica,idiotka,greshka na prirodata !
Humor : neam
Registration date : 2008-01-21

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by LjaLjo on Пет Фед 15, 2008 2:49 pm

SLADOLEDGIJA
Биле на крстарење Американец, Русин и Македонец. Но, бродот го зафатила
бура и почнал да тоне, а тројцата испливале до некој остров. Ама, за
беља, островот бил на Амазонки кои ги заробиле. Прекрасната Амазонка
веднаш почнала да им ја образложува ситуацијата:

- На нашиот остров смеат да живеат само жени. Според тоа, можете да
одберете: дали сакате веднаш да ве убиеме или да ви го отсечеме?

Тројцата се погледнале. Пенис е пенис, но живот е живот, па сложно викнале "Сечете!".

И така, Амазонката прво го однела Американецот во шаторот за
"егзекуција". Се чул страшен крик. Потоа, во шаторот го однеле и
Русинот, кој се дерел 15 минути. И така, Амазонката дошла до
Македонецот кој ја прашал:

- Чекај малку, објасни ми зошто Американецот беше веднаш готов, а Русинот толку долго рикаше?

- "Знаеш, ние го сечеме според професијата. Американецот бил месар, па
му го отсековме со сатар, а Русинот бил дрвосечач па употребувавме
пила".

Македонецот на ова воодушевено почнал да се смее:

- Епа мила моја, значи мене ќе ми го лижеш додека не се растопи.
avatar
LjaLjo
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 259
Age : 31
Местолокација : Ajducko Maalo - Tetovo - Makedonija
Job/hobbies : Kickin Fat Lyrics
Humor : :)
Registration date : 2008-01-21

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/genocidub

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Squirrel on Пон Фед 18, 2008 7:37 pm

Si shetale dvajca pijani po ulica, fatile pop i se kacile trojcata na pokriv od zgrada. Go frlile popov odozgora i ovaj lom dole na zemja. Togash mu se vrti edniov pijanica na drugiot i mu vika: Ti rekov be deka ne e betmen.

Laughing
avatar
Squirrel
Новајлија
Новајлија

Male
Број на мислења : 14
Age : 33
Местолокација : on the branch
Job/hobbies : mindgames
Humor : O_o
Registration date : 2008-02-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by ast3rix on Вто Фед 19, 2008 9:20 pm

Доколку маж и ја отвара вратата од автомобилот на некоја жена, тогаш или му е нов автомобилот, или жената.

Има жени кои тврдат дека сите мажи се исти. Зарем тоа не е преголемо искуство?

Доколку вашата жена ве победува во тенис, сменете спорт. Доколку ве победува во бокс, сменете ја жената.

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Dzverce on Вто Мар 11, 2008 2:10 pm

Ulazi ciganche u kucu i odma' ce sa vrata:
-Mamo, shta to tako smrdi na crkotinu?
-Mamo?
-Mamo?!
-Mamoooo?!!!!!!
avatar
Dzverce
Помлад Референт
Помлад Референт

Female
Број на мислења : 71
Age : 32
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Student
Humor : :))
Registration date : 2008-02-07

Преглед на профилот на членот http://anedzverce.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот