Ajdeeeee vicevi tuka!

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by mane on Сре Jул 02, 2008 6:38 pm

Si bile dve babi ednata veze, a drugata bez veze... Very Happy:D:D (ama i vicov e bez veze)
avatar
mane
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 195
Age : 25
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Spienje, Spienje, Spienje, Spienje....
Humor : Gluv covek fatil zlatna ripka i ja isprzil..
Registration date : 2008-07-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Mickey on Чет Jул 03, 2008 12:38 pm

mane напиша:Влегува џандар во бурекџилница и вика дајте ми бурек, продавачката му одговорила немаме бурек!
Џандарот упорен пак дајте ми со месо!
Го гледа продавачката и вика абе ти луд си или луд се правиш ти реков нема бурек!
Џандарот повторно упорен.....е па тогаш дај ми со сирење!
Се
изнервирала продавачката и отишла во полициска станица да се жали кај
шефот на џандарот велејки така и така дојде тој и ми вика дај ми бурек!
Јас му одговорив дека немаме бурек а потоа тој будала ме прави ми вика тогаш дај со месо!
Јас
му кажав абе ти луд си или луд се правиш разбери дека нема бурек а он
упорен ми рече е па тогаш дајте ми со сирење! Тогаш јас се изнервирав и
решив да појдам до кај вас да ви се пожалам од него поради таквото
негово однесување! И тогаш шефот на продавачката и рекол:
Е штом така ти правел си требала да го земеш бурекот па удри му го од глава!!!???
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 30
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by mane on Пет Jул 04, 2008 2:56 am

Доаѓа некој човек в црква и му вели на попот:
- Попе сакам да се исповедам...пред неколку дена ебев мачка.
- Ауууу - вели попот - ќе кажеш дома, оче наш. А како го стори тоа?
-Е па попе, зедов една чизма и ја напикав мачката внатре...
-Чекај синко. - го прекинува попот.
- Аркадиееее, дојди да чуеш како се снашол човекот, а не како нас, целите да сме со гребаници...


Very Happy:D:D:D
avatar
mane
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 195
Age : 25
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Spienje, Spienje, Spienje, Spienje....
Humor : Gluv covek fatil zlatna ripka i ja isprzil..
Registration date : 2008-07-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by mane on Пет Jул 04, 2008 2:57 am

Се шетале две проститутки низ трговски, и едната и вика на другата:
- Аааа вечерва ќе има муштерии, ми мириса на сперма.
другата:
- Не бе јас ждригнав


Very Happy:D
avatar
mane
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 195
Age : 25
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Spienje, Spienje, Spienje, Spienje....
Humor : Gluv covek fatil zlatna ripka i ja isprzil..
Registration date : 2008-07-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by ast3rix on Пон Jул 14, 2008 11:06 am

Зошто плавуша носи тренерка на глава?
Зошто на неа пишува Kappa
------------------------------------------------------------
Што прави костур во грмушка?
Плавуша играла криенка па никогаш не ја нашле.


Стои девојка со автомобил на семафор а
Мујо во автомобилот до неа. Се гледаат некое време преку прозорите и
Мујо почнал да го отвора својот. Девојката среќна си помислила дека ќе
и вели нешто па и таа го отворила својот ...а Мујо
:

  • Што и ти прдна?

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by ast3rix on Саб Jул 19, 2008 1:07 pm

Трпе фатил женска и ја поканил вечерта дома.
Утре дента другарите го прашуваат:
- Како помина бе Трпе.
- А бе лудница, што да ви кажувам.
- Колку пати сврши, а?
- Па да ви кажам, едно десет пати сигурно!
- Браво бе Трпе, а она колу пати сврши?
- Е она, не дојде!

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Како жена знае дека е во брак?

Пишување by ast3rix on Пет Aвг 01, 2008 11:36 am

Три жени, мажена, верена и љубовница, разговараат за своите врски и се решаваат да ги
изненадат мажите. Се договараат вечерта сите да бидат облечени во кожни корсети, високи црни штикли и да имаат маски преку лицето.

По неколку дена трите се среќаваат на ручек и прават рекапитулар.

Верената:

"Вечерта, кога дојде дечкото, едноставно не можеше да издржи, ме погледна ми рече 'Ти си жената на мојот живот. Те сакам,' и цела ноќ водевме љубов."

Љубовницата:

"И јас исто! Отидов кај него во канцеларија. Кога го соблеков мантилот, не рече ништо, ама имавме секс цела ноќ."

Омажената:

"Ги испратив децата на спиење кај мајка ми. Кога дојде маж ми дома, носев црн корсет, црни хулахопки, штикли и маска преку очите."
Само што влезе од врата, ме виде и ми рече: "Што има за вечера, Бетмен?"

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Kopac on Нед Aвг 03, 2008 3:16 pm

Excuse Me Very Happy
Ako Na Pederite Im Sveta Ocite Skopje Ce Bide Las Vegas Very Happy
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by ast3rix on Чет Aвг 07, 2008 9:25 pm

Некоја девојка на село го однела бикот на парење со крава од некоја од
соседните куќи и додека бикот и кравата го правеле тоа, девојката и
дечкото, сопственик на кравата, седеле на ограда и ги гледале. После 2
минути гледање се свртел дечкото накај девојката и ја прашал:
- Кога ги гледам вака говедава, просто ми се прави и на мене истото. Што викаш, а?
Девојката рамнодушно:
- Како сакаш, твоја е кравата.

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Daci on Нед Aвг 10, 2008 12:31 pm

Му вели жената на мажот:
На еден питач му дадов цела чинија супа и сто денари.
И тој ја изеде таа супа?
Да.
Е, тогаш ги заслужил тие сто денари.

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 27
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Daci on Пон Aвг 11, 2008 11:33 am

Животна иронија е кога цел живот ти солат памет, а да умреш пд шеќер...

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 27
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Daci on Пон Aвг 11, 2008 10:21 pm

Грешниците горат во пеколот за оние од рајот имаат централно греење lol!

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 27
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by ast3rix on Чет Aвг 14, 2008 12:58 pm

Зошто не треба да се тепаш со Саша Матиќ?
- Оти не гледа кај мава!Како се вика на прилепски песната „Свири ми брате цигане“?
- Свири ебати џупскио!Што треба да му се рече на припадник на УЧК ако се пофали дека купил нова кошула?
- Ај па крв да ти се стори.

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by ast3rix on Чет Aвг 14, 2008 12:59 pm

Оди косовски Србин кај комшијата Албанец и му вели:
- Слушај комшија, да не сакаш да ти ја продадам куќата?
- Зошто бе комшија продаваш куќата, па четири генерации сме комшии, немој да си одиш од овде.
- А бе јас сум решен да си одам, сакам да си купам стан во Белград.
Туку тебе прв ти велам, како на комшија, ако сакаш донеси две кила
злато и твоја е.
Во ред, рекол Албанецот, и по неколку дена оди кај Србинот со четири кила злато.
А, Србинот му вели:
- Нели се договоривме за две кила, зошто ми носиш четири.
- А бе комшија се знаеме еден век, пријатели сме.... еве ти четири кила
злато, па купи си ко човек стан во Љубљана да не те селам двапати.

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Daci on Пон Aвг 25, 2008 2:26 am

Господ е на небото, Македонецот на земјата, а Гркот под земјата. Амин

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 27
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by ast3rix on Сре Aвг 27, 2008 8:08 pm

Како 19 плавуши ставаат сијалица во фасонка?
...една се качува на маса, седумнаесет ја вртат масата, а последната чува стража да не дојде струја!!

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by mane on Нед Ное 09, 2008 4:58 am

Малиот Трпе поминувал улица и го прегазило комбе, а на комбето пишувало:
- Плазма, не те пушта да пораснеш!
avatar
mane
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 195
Age : 25
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Spienje, Spienje, Spienje, Spienje....
Humor : Gluv covek fatil zlatna ripka i ja isprzil..
Registration date : 2008-07-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by mane on Нед Ное 09, 2008 5:03 am

Отишле Американец, Грк и Македонец во поле и се натпреварувале кој може
да украде најмногу тикви. Американецот рекол: Јас можам да украдам две!
Е како? - го прашале. Тој рекол: Едната тиква во една рака, другата
тиква во другата рака. Гркот рекол: Јас можам да украдам три тикви!
Како? - го прашале. Тој рекол: Една тиква во една рака, друга тиква во
другата рака и третата на курот. Македонецот рекол: Јас можам да
украдам пет тикви! Сите зачудено го гледаат???!!! Тој рекол: Една тиква
во едната рака, друга тиква во другата рака и Гркот на курот!!!
avatar
mane
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 195
Age : 25
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Spienje, Spienje, Spienje, Spienje....
Humor : Gluv covek fatil zlatna ripka i ja isprzil..
Registration date : 2008-07-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by mane on Нед Ное 09, 2008 5:06 am

Владимир Путин, Џорџ Буш и Бранко Црвенковски се расправаат кој има најголема војска.
Прво одат кај Владимир Путин и тој им вели
-Ја гледате касарнана?
-Да.
-Е во неа има 2 000 војници сега замислете колкава војска е тоа.
Одат во Америка кај Џорџ Буш. Им покажува 5-6 касарнии и им вели:
-Во секоја касарна има по 20 000 војници, па замислете си колку војска е тоа.
Одат во Македонија кај Бранко Црвенковски.
Со хелихоптер го прелетуваат Тетово.
Бранко Црвенковски паметен му рекол
-Ги гледате долу луѓено со бели капи?
- Ги гледаме.
- Сите тие ни се кувари па замислетеси колкава
војска ние имаме..
avatar
mane
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 195
Age : 25
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Spienje, Spienje, Spienje, Spienje....
Humor : Gluv covek fatil zlatna ripka i ja isprzil..
Registration date : 2008-07-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Kopac on Нед Ное 16, 2008 7:55 pm

Ja Prasue Fraerot Negovata Nova Si Zenska "So Kolku Ljudi Si Idela Do Sea" A Ovaja Fraerkava Mu Odgovara " Pa Ti Si Mi Prv Drugite Svite Imaja Kole Neidev So Nikoj "
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Djole_Golubovic on Пет Јан 16, 2009 4:39 am

Bush,Brad Pit i Dragan Vucic trebalo da odat vo nekoja pestera.Stasuvaat pred pesterata,a vo nea ogromen pajak.Vleguva Bush,posle nekoe vreme izleguva,celiot so krv,izgreban i vika:ovoj pajakov strasen e poarno ne vleguvajte.Brad Pit vleguva,po nekoe vreme i on ispaga celiot so krv,izgreban i vika:ovoj pajakov mnogu opasen bil.Posleden vleguva Vucic i po nekoe vreme izleguva pajakot i veli:oo sto ima eden seljak vo natre poarno ne vleguvajte Razz
avatar
Djole_Golubovic

Male
Број на мислења : 3
Age : 28
Местолокација : Veles.Macedonia
Job/hobbies : Student na Police Acedemy
Humor : Dont drink and Drive just Smoke and Fly
Registration date : 2009-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by gjavolche on Чет Фед 12, 2009 11:56 pm

ej deneska mi kazaa eden vic na rabota:
Mirko otishol da raboti vo Usa i vo stanot kaj shto se smestil imalo gluvci.Ne znael angliski ich,ama imal broj od gazdata na stanot.I mu se javil... (-Mirko, +gazdata)
-Alo !
+Hello!
-Dzordz?
+Yes
-Tom i Dzeri!
+And?
-E pa Dzeri!
avatar
gjavolche
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 172
Age : 34
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : umetnost,knigi,filmovi,muzika,laf-muabet....
Registration date : 2008-04-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ajdeeeee vicevi tuka!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот