Еден збор...приказна!

Страна 12 of 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by Daci on Пет Jул 18, 2008 2:24 pm

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од лустерот ама остана без зуби.Very Happy Арно ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви! Наеднаш еден џиновски старец со зубите како Шабан од...

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by ALEXANDER on Саб Jул 19, 2008 5:19 pm

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од лустерот ама остана без зуби.Very Happy Арно ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви! Наеднаш еден џиновски старец со зубите како Шабан од Lukojca...
avatar
ALEXANDER
Новајлија
Новајлија

Број на мислења : 24
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by Daci on Саб Jул 19, 2008 5:39 pm

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од лустерот ама остана без зуби.Very Happy Арно ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви! Наеднаш еден џиновски старец со зубите како Шабан од Лукојца од...

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by LittLe FoOL on Нед Jул 20, 2008 2:28 pm

Daci напиша:@Little Fool
Требало да свртиш на последна страна, ама јбг и тоа се дешава..


haha sega koj otvoriv vidov koga glupost sum ja napraela....ne vidov deka tolku strane ima lol!

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата
рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна
чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од
лустерот ама остана без зуби.Very Happy
Арно ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви!
Наеднаш еден џиновски старец со зубите како Шабан од Лукојца од туку-таке...
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by Daci on Нед Jул 20, 2008 3:33 pm

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од лустерот ама остана без зуби.Very Happy Арно ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви! Наеднаш еден џиновски старец со зубите како Шабан од Лукојца од туку-таке, ваке-онаке...

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by sanji4ka on Нед Jул 20, 2008 4:56 pm

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата
рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна
чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од
лустерот ама остана без зуби.Very Happy
Арно ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви!
Наеднаш еден џиновски старец со зубите како Шабан од Лукојца од
туку-таке, ваке-онаке kupil....
avatar
sanji4ka
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 227
Age : 27
Местолокација : in your heart
Humor : :-D
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by Daci on Нед Jул 20, 2008 8:05 pm

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од лустерот ама остана без зуби.Very Happy Арно ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви! Наеднаш еден џиновски старец со зубите како Шабан од Лукојца од туку-таке, ваке-онаке купил две...

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by Mickey on Пон Jул 21, 2008 2:39 am

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата
рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна
чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од
лустерот ама остана без зуби.Very Happy
Арно ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви!
Наеднаш еден џиновски старец со зубите како Шабан од Лукојца од
туку-таке, ваке-онаке купил две kurtoncinja...

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 31
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by mane on Пон Jул 21, 2008 4:22 am

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата
рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна
чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од
лустерот ама остана без зуби.Very Happy
Арно ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви!
Наеднаш еден џиновски старец со зубите како Шабан од Лукојца од
туку-таке, ваке-онаке купил две kurtoncinja so ....
avatar
mane
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 195
Age : 26
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Spienje, Spienje, Spienje, Spienje....
Humor : Gluv covek fatil zlatna ripka i ja isprzil..
Registration date : 2008-07-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by Daci on Пон Jул 21, 2008 6:51 pm

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од лустерот ама остана без зуби.Very Happy Арно ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви! Наеднаш еден џиновски старец со зубите како Шабан од Лукојца од туку-таке, ваке-онаке купил две куртончиња со вкус...

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by mane on Вто Jул 22, 2008 4:57 am

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата
рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна
чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од
лустерот ама остана без зуби.Very Happy
Арно ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви!
Наеднаш еден џиновски старец со зубите како Шабан од Лукојца од
туку-таке, ваке-онаке купил две куртончиња со вкус na ...
avatar
mane
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 195
Age : 26
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Spienje, Spienje, Spienje, Spienje....
Humor : Gluv covek fatil zlatna ripka i ja isprzil..
Registration date : 2008-07-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by Kopac on Вто Jул 22, 2008 9:54 pm

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата
рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна
чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од
лустерот ама остана без зуби.Very Happy
Арно ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви!
Наеднаш еден џиновски старец со зубите како Шабан од Лукојца од
туку-таке, ваке-онаке купил две куртончиња со вкус na Ljuti Africhki Higiene Very Happy...
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by ast3rix on Сре Jул 23, 2008 2:49 am

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од лустерот ама остана без зуби.Very Happy
Арно ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви! Наеднаш еден џиновски старец со зубите како Шабан од Лукојца од туку-таке, ваке-онаке купил две куртончиња со вкус љути Афрички Хигиене и...

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by mane on Сре Jул 23, 2008 3:34 am

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата
рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна
чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од
лустерот ама остана без зуби.Very Happy
Арно
ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви! Наеднаш
еден џиновски старец со зубите како Шабан од Лукојца од туку-таке,
ваке-онаке купил две куртончиња со вкус љути Афрички Хигиене и posna ...
avatar
mane
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 195
Age : 26
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Spienje, Spienje, Spienje, Spienje....
Humor : Gluv covek fatil zlatna ripka i ja isprzil..
Registration date : 2008-07-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by ast3rix on Сре Jул 23, 2008 12:43 pm

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од лустерот ама остана без зуби.Very Happy
Арно ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви! Наеднаш еден џиновски старец со зубите како Шабан од Лукојца од туку-таке, ваке-онаке купил две куртончиња со вкус љути Афрички Хигиене и посна салама...

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by Kopac on Сре Jул 23, 2008 6:02 pm

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата
рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна
чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од
лустерот ама остана без зуби.Very Happy
Арно
ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви! Наеднаш
еден џиновски старец со зубите како Шабан од Лукојца од туку-таке,
ваке-онаке купил две куртончиња со вкус љути Афрички Хигиене и посна
салама pa...
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by LittLe FoOL on Чет Jул 24, 2008 11:33 am

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата
рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна
чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од
лустерот ама остана без зуби.Very Happy
Арно
ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви! Наеднаш
еден џиновски старец со зубите како Шабан од Лукојца од туку-таке,
ваке-онаке купил две куртончиња со вкус љути Афрички Хигиене и посна
салама па тоалетна....
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by ast3rix on Чет Jул 24, 2008 1:12 pm

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од лустерот ама остана без зуби.Very Happy
Арно ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви! Наеднаш еден џиновски старец со зубите како Шабан од Лукојца од туку-таке, ваке-онаке купил две куртончиња со вкус љути Афрички Хигиене и посна салама па тоалетна хартија....

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by mane on Пет Jул 25, 2008 4:03 am

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата
рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна
чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од
лустерот ама остана без зуби.Very Happy
Арно
ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви! Наеднаш
еден џиновски старец со зубите како Шабан од Лукојца од туку-таке,
ваке-онаке купил две куртончиња со вкус љути Афрички Хигиене и посна
салама па тоалетна хартија od ...
avatar
mane
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 195
Age : 26
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Spienje, Spienje, Spienje, Spienje....
Humor : Gluv covek fatil zlatna ripka i ja isprzil..
Registration date : 2008-07-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by Daci on Пет Jул 25, 2008 9:51 pm

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од лустерот ама остана без зуби.Very Happy Арно ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви! Наеднаш еден џиновски старец со зубите како Шабан од Лукојца од туку-таке, ваке-онаке купил две куртончиња со вкус љути Афрички Хигиене и посна салама па тоалетна хартија од папирус...

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by sanji4ka on Сре Jул 30, 2008 1:29 am

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата
рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна
чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од
лустерот ама остана без зуби.Very Happy
Арно ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви!
Наеднаш еден џиновски старец со зубите како Шабан од Лукојца од
туку-таке, ваке-онаке купил две куртончиња со вкус љути Афрички Хигиене
и посна салама па тоалетна хартија од папирус i.......
avatar
sanji4ka
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 227
Age : 27
Местолокација : in your heart
Humor : :-D
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by Mickey on Сре Jул 30, 2008 8:28 pm

Беше една стара баба со Даци и Пишман. Даци го караше Пишман и бабата
рипна да бере парталите, Пишман тргна да ги бара децата, Даци го лапна
чоколатчето од ананас и чоколатчето го даде на Мане. Мане падна од
лустерот ама остана без зуби.Very Happy
Арно ама Мане замина засекогаш во далечната 2012 со летачки пердуви!
Наеднаш еден џиновски старец со зубите како Шабан од Лукојца од
туку-таке, ваке-онаке купил две куртончиња со вкус љути Афрички Хигиене
и посна салама па тоалетна хартија од папирус i to.
xixiixixi THE END Very Happy

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 31
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by Daci on Сре Jул 30, 2008 9:01 pm

Значи идемо нова...Very Happy

Небото...Very Happy

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by ast3rix on Чет Jул 31, 2008 12:55 pm

Небото денеска...

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by Daci on Чет Jул 31, 2008 1:43 pm

Небото денеска е...

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еден збор...приказна!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 12 of 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот