Замисли...

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Замисли...

Пишување by Mickey on Саб Мај 24, 2008 6:59 am

Замисли да ја земеш текен 3 5ката!

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 31
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Замисли...

Пишување by Daci on Саб Мај 24, 2008 12:33 pm

Замисли да јадеш тост појачан Very Happy

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Замисли...

Пишување by Kopac on Саб Мај 24, 2008 4:14 pm

Zamisli Da Napraa Vremenska Mashina Za Komercijalni Usluge :DDD WIIIIII Idem Da Gi Vidi Doni World I Kingdom Come Very Happy
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Замисли...

Пишување by Daci on Нед Мај 25, 2008 6:59 pm

Временската машина е веќе направена....и тоа од кутија цигариња Very Happy
Замисли....неможем ништо да замислим Very Happy

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Замисли...

Пишување by LittLe FoOL on Чет Jул 17, 2008 11:28 pm

zamisli sega da ni frlja edna bomba i da ispoumremo ka gluvci Very Happy
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Замисли...

Пишување by Daci on Пет Jул 18, 2008 2:25 pm

Замисли дека тоа со бомбата ќе се деси убрзо Very Happy

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Замисли...

Пишување by LittLe FoOL on Чет Jул 24, 2008 11:37 am

Zamisli u taja cela pustelija posle bombata, samo ti ostanues ziv Very Happy
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Замисли...

Пишување by ast3rix on Чет Jул 31, 2008 12:57 pm

Замисли да имав еден базен у собава Razz или ај поскромно да имав едно џакузи поголемко... Smile

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Замисли...

Пишување by LittLe FoOL on Чет Jул 31, 2008 11:40 pm

ast3rix напиша:Замисли да имав еден базен у собава Razz или ај поскромно да имав едно џакузи поголемко... Smile


Eh pa so ima ja toa da zamisljam...zamisljaj si ti, kaj tebe ce bide lol!


zamisli sea da izlezes po ulica i najdes 10.000 evra u plik
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Замисли...

Пишување by ast3rix on Пет Aвг 01, 2008 11:14 am

LittLe FoOL напиша:
Eh pa so ima ja toa da zamisljam...zamisljaj si ti, kaj tebe ce bide lol!


zamisli sea da izlezes po ulica i najdes 10.000 evra u plik

Ич да не се секираш одма те викам...а овја 10.000 ќе ги делимо по пола Wink


Замисли да можеш да леташ..а...ааа.аа.ааа.аа... sunny

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Замисли...

Пишување by Daci on Пет Aвг 01, 2008 5:50 pm

Замисли дека никоаш неможеш да слеташ Suspect

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Замисли...

Пишување by LittLe FoOL on Саб Aвг 02, 2008 4:35 am

ast3rix напиша:
Ич да не се секираш одма те викам...а овја 10.000 ќе ги делимо по пола Wink


Epa daj so parete ce napraemo dzakuzi, taman Very Happy

zamisli a Very Happy Very Happy
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Замисли...

Пишување by ast3rix on Саб Aвг 02, 2008 11:08 am

LittLe FoOL напиша:
ast3rix напиша:
Ич да не се секираш одма те викам...а овја 10.000 ќе ги делимо по пола Wink


Epa daj so parete ce napraemo dzakuzi, taman Very Happy

zamisli a Very Happy Very Happy

Пуффф има да биде џакузи невидено со тија паре Smile ...ќе остана и за пиење и за мезе Laughing

Замисли све тоа ОК, таман готово...и снемуе вода и нема едно 5-6 д'на Laughing

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Замисли...

Пишување by LittLe FoOL on Саб Aвг 02, 2008 1:30 pm

ast3rix напиша:

Пуффф има да биде џакузи невидено со тија паре Smile ...ќе остана и за пиење и за мезе Laughing

Замисли све тоа ОК, таман готово...и снемуе вода и нема едно 5-6 д'на Laughing


odma ti za jadenje za pienje... ce sredimo ozvucenje, dvd, edno drugo pa posle ako ostane za jadenje Laughing

Zamisli snemue voda i pocinja da se raspagja dzakuzito, dupke na sve strane Shocked Very Happy
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Замисли...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот