Знаци кога некој е заинтересиран

Go down

Знаци кога некој е заинтересиран

Пишување by gjavolche on Сре Апр 09, 2008 1:19 am

Кои се според вас знаците дека некој за некого е заинтересиран?! Говор на тело,одредени постапки,или е нешто друго во прашање?
avatar
gjavolche
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 172
Age : 34
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : umetnost,knigi,filmovi,muzika,laf-muabet....
Registration date : 2008-04-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Знаци кога некој е заинтересиран

Пишување by Dzordz on Чет Апр 10, 2008 12:17 am

ПИЕЊЕ....СО ПОГЛЕД И...ДОСТА Е!
avatar
Dzordz
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 166
Age : 35
Местолокација : TE
Job/hobbies : SKITAC
Registration date : 2008-03-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот