Обложувалници и обложување

Go down

Обложувалници и обложување

Пишување by ast3rix on Вто Мај 13, 2008 2:37 pm

Какво мислење (став) имате за спортските обложувалници? Дали вие често типувате и се обложувате? Сметате ли дека обложувањето влијае добро/лошо врз спортот воопшто?

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Обложувалници и обложување

Пишување by Daci on Пон Јун 30, 2008 12:31 pm

Ееееееее ја ка викав вчера да ја стаемо Шпанија сингл Smile Smile Smile

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 27
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Обложувалници и обложување

Пишување by 777 on Пон Јун 30, 2008 4:58 pm

Жими све, ја викам вчера ај едно 500-ка да фрлим на Шпанија, ама ја такво сирото изгубено, играло 2 пута спортска у живот, па мрза некоја, топло надвор... И не стаев, наравно. Very Happy
avatar
777
Помлад Референт
Помлад Референт

Male
Број на мислења : 139
Age : 31
Местолокација : www.youtube.com/paralleluniversemk
Job/hobbies : playin'
Humor : ...
Registration date : 2008-01-21

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Обложувалници и обложување

Пишување by Bosko LFC on Нед Ное 02, 2008 11:12 pm

porano bev manjak po kladilnice, nasvako igrav sportska... u zadnjo vreme slabo mnogu, tace epten ednas u 2-3 meseca kolku za ater na poranesnoto hobi so go imav
avatar
Bosko LFC
Новајлија
Новајлија

Male
Број на мислења : 46
Age : 27
Местолокација : Tetoo nase
Job/hobbies : Job mi je da navijam za Liverpul a hobbie mi e da se izderavam ka ce primimo ili dademo gol :D
Registration date : 2008-11-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Обложувалници и обложување

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот