Затегнување пред летниот период...

Go down

Затегнување пред летниот период...

Пишување by ast3rix on Вто Мај 13, 2008 2:44 pm

Најчесто месец-два пред летната сезона фитнес и боди билдинг центрите се преплавени. Го правите ли и вие ова!? Колку тоа е правилно?
Сметате ли дека се потешко се наоѓа време за спорт?

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Затегнување пред летниот период...

Пишување by Kopac on Пон Мај 19, 2008 5:45 am

Definitivni Dnska Nema Vreme Za Sport Los Ni E Stilot Na Zivot Ovde Ali Nesmo Mie Krivi Za Toa A Inace Isto E Loso Da Ides Samo 2-3 Meseca Pred Da Pocne Letovo Na Trening Poso Nema Nisto Da Napraes Edno A Drugo Mozno E Da Zaebes (Um Um) Neso Take Da Koj Si Ima Redoven Termin Za Bilo Kakov Spor Neka Fura Tempo Najbolja Stvar E Toa Very Happy
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот