Дали сте логичари?

Go down

Дали сте логичари?

Пишување by Lexy on Пон Јун 02, 2008 2:46 pm

Проверете

http://www.proveyourlogic.com/

Aко некој заглави, може да му кажам некој од одговорите што ги знам... Very Happy
Тестот е на англиски.
avatar
Lexy
Новајлија
Новајлија

Female
Број на мислења : 27
Age : 36
Местолокација : Ohrid
Job/hobbies : taznicko mi e :(
Registration date : 2008-03-16

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/srnicka

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте логичари?

Пишување by ast3rix on Чет Јун 05, 2008 2:29 am

leeeeeeeee zaeban testov me zabole glava Smile

sum se zapnal ko....se zaglaviv so brojkene 222212981920840

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте логичари?

Пишување by Lexy on Саб Јун 07, 2008 6:58 pm

avatar
Lexy
Новајлија
Новајлија

Female
Број на мислења : 27
Age : 36
Местолокација : Ohrid
Job/hobbies : taznicko mi e :(
Registration date : 2008-03-16

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/srnicka

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте логичари?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот