Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

Go down

Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

Пишување by Daci on Пет Jул 04, 2008 12:29 pm

Сте биле ли на нудистичка плажа? Дали би оделе и во кои услови?
Општо, се срамите ли од своето тело? Дали се криете кога се пресоблакате пред другари/другарки од ист пол?

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

Пишување by sanji4ka on Пон Jул 07, 2008 1:27 am

ne sum bila a ne ni bi idela...mislim koj bi bilo toa normalo uopshte ne bi postoele kupachi ....
avatar
sanji4ka
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 227
Age : 27
Местолокација : in your heart
Humor : :-D
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

Пишување by Mickey on Пон Jул 07, 2008 2:51 am

mene mi delue toa glupo Smile

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 31
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

Пишување by gjavolche on Чет Jул 10, 2008 9:01 pm

Ne bi idela na nudistichka plaza,bez vrska mi e da sedam gola pored sekakvi faci, Posebno mrzam pored sebe golo mushko so mandalato a shto ne mi e dechko itn.Nevkusno e. A se imam sunchano toples,koga sum idela po stranstvo kade shto 50 % bile takogje razgoleni. Ne mi e sram da se presoblakam i sl. kao shto e navedeno vo prashanjeto.Operirana sum ja od sramovi
avatar
gjavolche
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 172
Age : 34
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : umetnost,knigi,filmovi,muzika,laf-muabet....
Registration date : 2008-04-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

Пишување by ALEXANDER on Сре Jул 16, 2008 3:37 pm

Da be da bidem gol pred drugi da bulja u atributive moj... nema sansa Very Happy
avatar
ALEXANDER
Новајлија
Новајлија

Број на мислења : 24
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

Пишување by ast3rix on Саб Jул 19, 2008 10:04 pm

Јок не би се осеќал пријатно гол пред стотина други голи...Нудизам из стјупид...бај да веј сметам дека е скроз идиотска работа...убоо е да видиш тазе женско газе...ама коај ке се свртиш од каршија и ќе видиш некоја баба со...бљак...или некој ти се маа со патлакот пред глава а ти јадеш сендвич на плажа...или недај Боже лижеш сладолед...Smile
...затоа кип ит прајвет, со ју кен дисковер анд фил да меџик Razz !

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

Пишување by LittLe FoOL on Нед Jул 27, 2008 10:04 am

ast3rix напиша:ама коај ке се свртиш од каршија и ќе видиш некоја баба со...бљак...или некој ти се маа со патлакот пред глава а ти јадеш сендвич на плажа...или недај Боже лижеш сладолед...Smile

lol! lol! lol! lol! lol!


Btw, ja ne bi otisla na nudisticka plaza kolku i da e toa interesno i atraktivno... A sto se odnesue do vtoriot del od prasanjeto, ne se sramim ama ako mi sa poznati ljudi, ne se soblakam pred svekogo Very Happy Very Happy
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

Пишување by katerinche on Нед Aвг 10, 2008 8:19 pm

LittLe FoOL напиша:
ast3rix напиша:ама коај ке се свртиш од каршија и ќе видиш некоја баба со...бљак...или некој ти се маа со патлакот пред глава а ти јадеш сендвич на плажа...или недај Боже лижеш сладолед...Smile

lol! lol! lol! lol! lol!


Btw, ja ne bi otisla na nudisticka plaza kolku i da e toa interesno i atraktivno... A sto se odnesue do vtoriot del od prasanjeto, ne se sramim ama ako mi sa poznati ljudi, ne se soblakam pred svekogo Very Happy Very Happy

Потполно се согласувам со постов, на нудистичка плажа нема шанси, а за соблакањето, нормално само пред поблиски луѓе.
avatar
katerinche
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 360
Age : 35
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : Work on Drug and AIDS prevention
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/katerina_stojchevska

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

Пишување by Dzordz on Пон Aвг 11, 2008 7:40 pm

јас сум бил на нудистичка плажа и многу е јако,не се срамим од своето тело и дрангулии....и баш ми е гајле кој како ме гледа,јас сум јас...so fuck the rest
avatar
Dzordz
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 166
Age : 35
Местолокација : TE
Job/hobbies : SKITAC
Registration date : 2008-03-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот