MK FUN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

+5
ALEXANDER
gjavolche
Mickey
sanji4ka
Daci
9 posters

Go down

Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи? Empty Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

Пишување by Daci Пет Jул 04, 2008 12:29 pm

Сте биле ли на нудистичка плажа? Дали би оделе и во кои услови?
Општо, се срамите ли од своето тело? Дали се криете кога се пресоблакате пред другари/другарки од ист пол?
Daci
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 33
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи? Empty Re: Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

Пишување by sanji4ka Пон Jул 07, 2008 1:27 am

ne sum bila a ne ni bi idela...mislim koj bi bilo toa normalo uopshte ne bi postoele kupachi ....
sanji4ka
sanji4ka
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 227
Age : 33
Местолокација : in your heart
Humor : :-D
Registration date : 2008-01-20

Вратете се на почетокот Go down

Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи? Empty Re: Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

Пишување by Mickey Пон Jул 07, 2008 2:51 am

mene mi delue toa glupo Smile
Mickey
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 36
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи? Empty Re: Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

Пишување by gjavolche Чет Jул 10, 2008 9:01 pm

Ne bi idela na nudistichka plaza,bez vrska mi e da sedam gola pored sekakvi faci, Posebno mrzam pored sebe golo mushko so mandalato a shto ne mi e dechko itn.Nevkusno e. A se imam sunchano toples,koga sum idela po stranstvo kade shto 50 % bile takogje razgoleni. Ne mi e sram da se presoblakam i sl. kao shto e navedeno vo prashanjeto.Operirana sum ja od sramovi
gjavolche
gjavolche
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 172
Age : 39
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : umetnost,knigi,filmovi,muzika,laf-muabet....
Registration date : 2008-04-08

Вратете се на почетокот Go down

Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи? Empty Re: Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

Пишување by ALEXANDER Сре Jул 16, 2008 3:37 pm

Da be da bidem gol pred drugi da bulja u atributive moj... nema sansa Very Happy
ALEXANDER
ALEXANDER
Новајлија
Новајлија

Број на мислења : 24
Registration date : 2008-01-20

Вратете се на почетокот Go down

Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи? Empty Re: Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

Пишување by ast3rix Саб Jул 19, 2008 10:04 pm

Јок не би се осеќал пријатно гол пред стотина други голи...Нудизам из стјупид...бај да веј сметам дека е скроз идиотска работа...убоо е да видиш тазе женско газе...ама коај ке се свртиш од каршија и ќе видиш некоја баба со...бљак...или некој ти се маа со патлакот пред глава а ти јадеш сендвич на плажа...или недај Боже лижеш сладолед...Smile
...затоа кип ит прајвет, со ју кен дисковер анд фил да меџик Razz !
ast3rix
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 41
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи? Empty Re: Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

Пишување by LittLe FoOL Нед Jул 27, 2008 10:04 am

ast3rix напиша:ама коај ке се свртиш од каршија и ќе видиш некоја баба со...бљак...или некој ти се маа со патлакот пред глава а ти јадеш сендвич на плажа...или недај Боже лижеш сладолед...Smile

lol! lol! lol! lol! lol!


Btw, ja ne bi otisla na nudisticka plaza kolku i da e toa interesno i atraktivno... A sto se odnesue do vtoriot del od prasanjeto, ne se sramim ama ako mi sa poznati ljudi, ne se soblakam pred svekogo Very Happy Very Happy
LittLe FoOL
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 36
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Вратете се на почетокот Go down

Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи? Empty Re: Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

Пишување by katerinche Нед Aвг 10, 2008 8:19 pm

LittLe FoOL напиша:
ast3rix напиша:ама коај ке се свртиш од каршија и ќе видиш некоја баба со...бљак...или некој ти се маа со патлакот пред глава а ти јадеш сендвич на плажа...или недај Боже лижеш сладолед...Smile

lol! lol! lol! lol! lol!


Btw, ja ne bi otisla na nudisticka plaza kolku i da e toa interesno i atraktivno... A sto se odnesue do vtoriot del od prasanjeto, ne se sramim ama ako mi sa poznati ljudi, ne se soblakam pred svekogo Very Happy Very Happy

Потполно се согласувам со постов, на нудистичка плажа нема шанси, а за соблакањето, нормално само пред поблиски луѓе.
katerinche
katerinche
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 360
Age : 40
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : Work on Drug and AIDS prevention
Registration date : 2008-01-20

http://www.myspace.com/katerina_stojchevska

Вратете се на почетокот Go down

Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи? Empty Re: Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

Пишување by Dzordz Пон Aвг 11, 2008 7:40 pm

јас сум бил на нудистичка плажа и многу е јако,не се срамим од своето тело и дрангулии....и баш ми е гајле кој како ме гледа,јас сум јас...so fuck the rest
Dzordz
Dzordz
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 166
Age : 40
Местолокација : TE
Job/hobbies : SKITAC
Registration date : 2008-03-18

Вратете се на почетокот Go down

Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи? Empty Re: Нудизам. Се чуствувате ли пријатно кога сте голи?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот