Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Go down

Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by Daci on Пет Jул 04, 2008 12:33 pm

Никој неможе да каже дека некој го заборавил претходниот партнер и дека е дел од минатото. Сите се сеќаваме на нашите претходни партнети без разлика на нивните добри или лоши осбини.
Што е тоа што најмногу ве нервирало кај предхотните партнери?

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by Mickey on Пет Jул 04, 2008 6:09 pm

"stupidity"

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 31
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by sanji4ka on Пон Jул 07, 2008 1:24 am

NEISKRENOSTA...NEVERSTVOTO..Sad((((((
avatar
sanji4ka
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 227
Age : 27
Местолокација : in your heart
Humor : :-D
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by LittLe FoOL on Нед Jул 27, 2008 10:15 am

toa sto ne znaeja da razmisljaa
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by Kopac on Нед Aвг 03, 2008 3:09 pm

Pusele Piele Se Drogale ITD ... I 24/7 Kisna Na Telefon
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by LittLe FoOL on Пон Aвг 04, 2008 1:03 pm

Kopac напиша:Pusele Piele Se Drogale ITD ... I 24/7 Kisna Na Telefon

Kj naogjase takvi? Very Happy
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by Kopac on Чет Aвг 07, 2008 9:16 pm

Pa Takvi Samo Me Naogale Zatoa Sea Najbolja piz*a U Maalo Sum Nikoj Nemoze Da Me Fati Very Happy
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by katerinche on Нед Aвг 10, 2008 7:56 pm

Мене најмногу ме нервира посесивна љубомора и кога машкото се сили врз девојката, зашто мисли дека се се решава со насилство...сум имала еден таков и више никогаш, па ако треба цел живот сама да бидам.
avatar
katerinche
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 360
Age : 35
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : Work on Drug and AIDS prevention
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/katerina_stojchevska

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by LittLe FoOL on Чет Aвг 14, 2008 2:50 pm

Kopac напиша:Pa Takvi Samo Me Naogale Zatoa Sea Najbolja piz*a U Maalo Sum Nikoj Nemoze Da Me Fati Very Happy


Sega si Kopac nedostizniot Very Happy Very Happy
najposakuvan ergen u maalo lol!
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by Dzordz on Нед Aвг 17, 2008 10:57 pm

Па многу лажеше...небеше тоа што мислеше дека ќе ме излаже,туку што цело време мислеше дека и веруем alien
avatar
Dzordz
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 166
Age : 35
Местолокација : TE
Job/hobbies : SKITAC
Registration date : 2008-03-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот