Доказ за љубов!?

Go down

Доказ за љубов!?

Пишување by ast3rix on Пон Jул 07, 2008 10:44 am

Што за вас представува доказ дека некој навистина ве сака, или дали воопшто ви треба таков доказ? Што би направиле, доколку кај вас се појави сомнеж, во врска со чувствата на партнерот кон вас, како би ги расчистиле или потврдиле вашите сомнежи?

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Доказ за љубов!?

Пишување by ALEXANDER on Сре Jул 16, 2008 3:35 pm

So ke mi dokaz za ljubov...ako mi dade da ja potapsham po ramo dva-tri

puta... ne mi treba drug dokaz lol!
avatar
ALEXANDER
Новајлија
Новајлија

Број на мислења : 24
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Доказ за љубов!?

Пишување by LittLe FoOL on Нед Jул 27, 2008 10:08 am

Dokaz nekoj poseben ne mi treba, dovolen dokaz e nacinot na koj sto se odnesue,a ako dojde do nekoja promena u cuvstvata, togas toa bi go rasicstila najprvo so muabet, ali ako ne e dovolno iskren togas ce sudim spored nekoj moj pretpostavke Smile
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Доказ за љубов!?

Пишување by katerinche on Нед Aвг 10, 2008 8:12 pm

И јас мислам дека меѓусебниот однос во една врска е најголемиот доказ за љубов. Доказот не е еднаш да направи нешто за мене и да паднам на гз, а после нигде да го нема со денови, или кога сме сами да ми симнува звезди, а пред други да се прави газда или не знам што. Се зависи од меѓусебниот однос и дали тој однос е ист во секоја ситуација, односно без разлика дали сме сами или со друштво.
avatar
katerinche
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 360
Age : 35
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : Work on Drug and AIDS prevention
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/katerina_stojchevska

Вратете се на почетокот Go down

Re: Доказ за љубов!?

Пишување by Dzordz on Пон Aвг 11, 2008 7:43 pm

pa bi i pokazal licna karta
avatar
Dzordz
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 166
Age : 35
Местолокација : TE
Job/hobbies : SKITAC
Registration date : 2008-03-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Доказ за љубов!?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот