Со кој спорт се занимавате?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Со кој спорт се занимавате?

Пишување by LittLe FoOL on Нед Сеп 07, 2008 11:58 am

Mickey напиша:neuboo

Question Question scratch
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 30
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со кој спорт се занимавате?

Пишување by Bosko LFC on Нед Ное 02, 2008 11:10 pm

pa se bavim so planinarenje tace poluprofesionalno moze da se kaze (poso bev na obuka za plan.vodic)...ne da se falim ali jbg

inace igram fudbal redovno tace rekreativno svka nedelja (u leto svki dn) a porano i trenirav, ama sea ne Very Happy:D
a u petto odd trenirav i odbojka ali odbojka sum kamenj
avatar
Bosko LFC
Новајлија
Новајлија

Male
Број на мислења : 46
Age : 27
Местолокација : Tetoo nase
Job/hobbies : Job mi je da navijam za Liverpul a hobbie mi e da se izderavam ka ce primimo ili dademo gol :D
Registration date : 2008-11-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот