Сте украле ли некогаш нешто?

Go down

Сте украле ли некогаш нешто?

Пишување by ast3rix on Вто Jул 08, 2008 11:08 am

Мислам прашањето е јасно!- сега ако сте направиле некоја асална пљачка (а не се знае) поарно не постајте Laughing Laughing Laughing хахаха!

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сте украле ли некогаш нешто?

Пишување by Daci on Вто Jул 08, 2008 5:17 pm

хахаха добра тема!!!Very Happy
Како мал имав многу успешни и неуспешни обиди да станам професионален апаш, арамија, крадец т.е да станам професионален позајмувач на работите кои никогапш нема да ги вратам. Very Happy
Како мал имав "позајмувано" ситна роба како мастики анд стаф од дуќан, пенкала, моливи, гуми и друг потребен школски материјал од другарчињата. Very Happy
Кога потпораснав сакавме да ограбиме еден стар магацин што се наоѓаше кај нас пред зграда. Арно ама кога се приближивме догојте од ливадата почнаја силно да лаат така што за малку ќе бевме фатени од нашите состанари т.е нашите родители, така што можевме да бидеме млатени со извинење до усерување Very Happy.
И ми се чини дека тоа беше клучниот момент за откажување од мојата апашка кариера. Very Happy
Тољку од мене Smile

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сте украле ли некогаш нешто?

Пишување by ALEXANDER on Сре Jул 16, 2008 3:31 pm

Daci напиша:хахаха добра тема!!!Very Happy
Како мал имав многу успешни и неуспешни обиди да станам професионален апаш, арамија, крадец т.е да станам професионален позајмувач на работите кои никогапш нема да ги вратам. Very Happy
Како мал имав "позајмувано" ситна роба како мастики анд стаф од дуќан, пенкала, моливи, гуми и друг потребен школски материјал од другарчињата. Very Happy
Кога потпораснав сакавме да ограбиме еден стар магацин што се наоѓаше кај нас пред зграда. Арно ама кога се приближивме догојте од ливадата почнаја силно да лаат така што за малку ќе бевме фатени од нашите состанари т.е нашите родители, така што можевме да бидеме млатени со извинење до усерување Very Happy.
И ми се чини дека тоа беше клучниот момент за откажување од мојата апашка кариера. Very Happy
Тољку од мене Smile

hahahahahahaahah Bea toa vremina.... Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
ALEXANDER
Новајлија
Новајлија

Број на мислења : 24
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сте украле ли некогаш нешто?

Пишување by Kopac on Сре Jул 23, 2008 7:51 am

Ja Sum Krade I Sum Kradel Mnogu I Uste Kradem Bitoj I Semploj Very Happy I Slicni Rabote
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сте украле ли некогаш нешто?

Пишување by LittLe FoOL on Чет Jул 24, 2008 10:03 am

Teftercinja Kasandra lol! lol!
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сте украле ли некогаш нешто?

Пишување by katerinche on Нед Aвг 10, 2008 7:11 pm

Е јас искрено немам некоја си апашка кариера, освен со другарите, како мали што крадевме цреши, сливи, кајсиии и нешо слично од дворовите на комшиите SmileSmileSmile
avatar
katerinche
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 360
Age : 35
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : Work on Drug and AIDS prevention
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/katerina_stojchevska

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сте украле ли некогаш нешто?

Пишување by Dzordz on Пон Aвг 11, 2008 7:36 pm

ограбив подвижна менувачница(менувач)
го начекавме на мочање и го опељашивме,ама тогај бев дете
avatar
Dzordz
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 166
Age : 35
Местолокација : TE
Job/hobbies : SKITAC
Registration date : 2008-03-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сте украле ли некогаш нешто?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот