Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by Mickey on Нед Јан 20, 2008 10:06 pm

Едноставно оцени го аватарот и потписот на тој што пишал/постал пред тебе! од 1 до 10 тоа би изгледало вака

Пример:
Аватар 8/10
Потпис 10/10
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 31
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by katerinche on Нед Јан 20, 2008 10:55 pm

Avatar 9/10
Potpis 0/10
avatar
katerinche
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 360
Age : 35
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : Work on Drug and AIDS prevention
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/katerina_stojchevska

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by Mickey on Пон Јан 21, 2008 5:54 am

10/10
0/10

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 31
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by ...IvaN... on Пон Јан 21, 2008 5:56 am

10/10
7/10
avatar
...IvaN...
Новајлија
Новајлија

Male
Број на мислења : 27
Age : 24
Местолокација : Tetovo ajducko
Job/hobbies : nZ
Humor : nZ
Registration date : 2008-01-21

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/urbanasredina

Вратете се на почетокот Go down

...IvaN......IvaN......IvaN...

Пишување by Pharaoh on Пон Јан 21, 2008 7:49 am

Ivance Ga kocis rabotata staj nesto za ocenuvanje.

farao farao
avatar
Pharaoh
Новајлија
Новајлија

Male
Број на мислења : 22
Age : 30
Местолокација : Anytime Anywhere.
Job/hobbies : Marketing Manager,Gaming.
Humor : N/A
Registration date : 2008-01-21

Преглед на профилот на членот http://www.yahoo.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by Mrachniot on Вто Јан 22, 2008 1:31 am

10/10
10/10

I dobar avatar i dobar potpis ... pozz
avatar
Mrachniot
Новајлија
Новајлија

Male
Број на мислења : 45
Age : 28
Местолокација : Tetovo , Underground ...
Job/hobbies : Rapture Delight :D
Humor : Humor Do Umor :D
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/mracniteluge

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by Ak47 on Вто Јан 22, 2008 1:36 am

9/10

6/10
avatar
Ak47
Помлад Референт
Помлад Референт

Male
Број на мислења : 82
Age : 32
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Knigovezec
Humor : 2funky4u.
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by Mickey on Вто Јан 22, 2008 4:11 am

avatar 10/10
sig Rolling Eyes

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 31
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by Gabi on Чет Јан 24, 2008 9:41 pm

10/10
10/10 lol! hehah PoZzZ
avatar
Gabi
Новајлија
Новајлија

Female
Број на мислења : 35
Age : 25
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Abe Sve Brat Sto E Uboo Smo Da Se Tepa Vreme... :D
Humor : Dont Hate The Player-Hate The Game
Registration date : 2008-01-22

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/gabi_rap

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by Mickey on Пет Јан 25, 2008 1:25 am

А 10/10
П Sad

affraid пооздрааав

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 31
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by MaCe on Саб Јан 26, 2008 4:12 am

8/10 za avatarot
9/10 potpis
avatar
MaCe
Новајлија
Новајлија

Female
Број на мислења : 31
Age : 31
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : diplomiran badijaldzija
Humor : :))
Registration date : 2008-01-25

Преглед на профилот на членот http://petr0vska.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by LjaLjo on Нед Јан 27, 2008 7:38 pm

avatar 8/10
potpis 0/10
avatar
LjaLjo
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 259
Age : 31
Местолокација : Ajducko Maalo - Tetovo - Makedonija
Job/hobbies : Kickin Fat Lyrics
Humor : :)
Registration date : 2008-01-21

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/genocidub

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by Mickey on Нед Јан 27, 2008 7:47 pm

Аватар 9/10
Потпис 5/10 Razz

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 31
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by LjaLjo on Пон Јан 28, 2008 3:27 am

e sea me usta so ocenkava za potpisot Smile))) sto mu fali da ti e*em bas e zakon hahhahhaa
avatar 10/10
potpis 9/10
avatar
LjaLjo
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 259
Age : 31
Местолокација : Ajducko Maalo - Tetovo - Makedonija
Job/hobbies : Kickin Fat Lyrics
Humor : :)
Registration date : 2008-01-21

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/genocidub

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by ast3rix on Пон Јан 28, 2008 3:35 am

avatar 10/10
potpis 8/10

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by 777 on Пон Јан 28, 2008 4:39 am

Аватар 8/10
Потпис 10/10
avatar
777
Помлад Референт
Помлад Референт

Male
Број на мислења : 139
Age : 31
Местолокација : www.youtube.com/paralleluniversemk
Job/hobbies : playin'
Humor : ...
Registration date : 2008-01-21

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by ast3rix on Вто Јан 29, 2008 3:07 am

Аватар 9/10
Потпис 0/10 (jok signature Smile )

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by Demonce14^ on Вто Јан 29, 2008 9:18 pm

Аватар 9/10
Потпис 7/10
avatar
Demonce14^

Male
Број на мислења : 2
Age : 26
Местолокација : http://tworld.freeforums.org/
Job/hobbies : Kомпјутери
Humor : Играење мижничка
Registration date : 2008-01-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by Mickey on Сре Јан 30, 2008 1:53 am

7/10

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 31
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by sanji4ka on Сре Фед 06, 2008 1:45 am

10/10
10/10

Smile
avatar
sanji4ka
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 227
Age : 27
Местолокација : in your heart
Humor : :-D
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by LjaLjo on Сре Фед 06, 2008 12:44 pm

avatar: 7/10
potpis: 9/10
avatar
LjaLjo
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 259
Age : 31
Местолокација : Ajducko Maalo - Tetovo - Makedonija
Job/hobbies : Kickin Fat Lyrics
Humor : :)
Registration date : 2008-01-21

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/genocidub

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by katerinche on Сре Фед 06, 2008 3:02 pm

Avatar 10/10
Potpis 6/10
avatar
katerinche
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 360
Age : 35
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : Work on Drug and AIDS prevention
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/katerina_stojchevska

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by Dario on Сре Фед 06, 2008 5:04 pm

9,5/10
8/10 Very Happy
avatar
Dario
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 206
Age : 27
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : ...
Humor : ...
Registration date : 2008-01-21

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by LjaLjo on Сре Фед 06, 2008 5:32 pm

A: 9/10
p: 6/10
avatar
LjaLjo
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 259
Age : 31
Местолокација : Ajducko Maalo - Tetovo - Makedonija
Job/hobbies : Kickin Fat Lyrics
Humor : :)
Registration date : 2008-01-21

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/genocidub

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by mARUsKA on Сре Фед 06, 2008 6:15 pm

A:10/10
P:9,5/10
avatar
mARUsKA
Помлад Референт
Помлад Референт

Female
Број на мислења : 68
Age : 30
Местолокација : away From My selF!
Job/hobbies : studentka,pijanica,idiotka,greshka na prirodata !
Humor : neam
Registration date : 2008-01-21

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оцени го Аватарот и Потписот на тој кој постал пред тебе.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот