Овошје

Go down

Овошје

Пишување by ast3rix on Сре Окт 08, 2008 11:29 am

Овошјето е задолжителен дел од човековата исхрана...е сега колку често го конзумираме зависи од нас! Колку често вие јадете овошје и кое е ваше нај омилено или овошје кое најчесто го јадете? cherry

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Овошје

Пишување by Daci on Пет Ное 14, 2008 10:26 pm

Најфејворит ми е јабука и тоа од тија зелените алса кисели шо са...и да сакам и круше од тија од Глоѓи шо са со дебела љушпа. Razz Very Happy

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Овошје

Пишување by Dzverce on Нед Ное 16, 2008 2:02 pm

Najvishe sakam jagodi, ananas i creshi mmmm jamiii cherry
avatar
Dzverce
Помлад Референт
Помлад Референт

Female
Број на мислења : 71
Age : 32
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Student
Humor : :))
Registration date : 2008-02-07

Преглед на профилот на членот http://anedzverce.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Овошје

Пишување by LittLe FoOL on Чет Ное 27, 2008 5:23 pm

сакам лубенца, банане и мандаринчиња
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Овошје

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот