Што ви е најсекси најпривлечно кај спротивниот пол?

Go down

Што ви е најсекси најпривлечно кај спротивниот пол?

Пишување by ast3rix on Сре Окт 08, 2008 9:31 pm

Што највеќе ве привлекува кај девојките/момчињата. Нешто што за вас е најсекси, најдобро...мислам на физичкиот изглед во прв план, па и на карактерот...

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви е најсекси најпривлечно кај спротивниот пол?

Пишување by LittLe FoOL on Чет Ное 27, 2008 6:00 pm

кај физичкиот изглед највише сакам осмех да има убав и задница Smile
а за карактер, да има смисла за хумор ама и да знае кога да биде озбилен
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви е најсекси најпривлечно кај спротивниот пол?

Пишување by gjavolche on Пет Фед 13, 2009 12:36 am

Dobar stegnat mushki gz, ubavi zabi i ochi
avatar
gjavolche
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 172
Age : 34
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : umetnost,knigi,filmovi,muzika,laf-muabet....
Registration date : 2008-04-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви е најсекси најпривлечно кај спротивниот пол?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот