Македоските јавни личности се секси!?

Go down

Македоските јавни личности се секси!?

Пишување by ast3rix on Чет Окт 09, 2008 4:11 pm

Сметате ли дека македонските јавни личности се секси? Кој од нив според вас е најсекси, најпривлечен најшармантен? Значи зборуваме за сите јавни личности во земјава, почнувајќи од политичари, новинари-спикери па се до актери, пејачи итн.

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот