Најдолга или најубава врска...?

Go down

Најдолга или најубава врска...?

Пишување by ast3rix on Пет Окт 10, 2008 3:23 pm

Која е вашата најдолга или најубава љубовна врска, во која сте биле или сеуште сте? Што е тоа што во вашата врска било или е најубавото... I love you ?

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдолга или најубава врска...?

Пишување by LittLe FoOL on Сре Ное 12, 2008 12:47 am

Моментално ми е најубаата и најдолга врска, а таква е затоа што можем да речем дека имам све што сум сакала... љубов, почит, доверба, разбирање....ама баш све
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдолга или најубава врска...?

Пишување by Dudi4kA on Сре Ное 26, 2008 3:22 pm

momentalno se naogjam vo najubavata i najdolgata vrska koja se nadevam uste deka kje trae:P
avatar
Dudi4kA
Новајлија
Новајлија

Female
Број на мислења : 10
Age : 28
Местолокација : tetovo
Job/hobbies : student
Registration date : 2008-11-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдолга или најубава врска...?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот