Најважното нешто во една врска?

Go down

Најважното нешто во една врска?

Пишување by ast3rix on Пет Окт 10, 2008 3:32 pm

Што според вас е најбитно во една врска, за да таа опстане т.е да биде солидна или "идеална" за двата партнера? Кои се суштинските работи, кои ќе направат љубовта секогаш да биде "свежа"...?

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најважното нешто во една врска?

Пишување by LittLe FoOL on Сре Ное 12, 2008 12:26 am

почит, разбирање, доверба, сличности ... а кога све тоа ќе има, ќе си дојде и љубовта и све ќе биде таман Smile
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најважното нешто во една врска?

Пишување by Kopac on Нед Ное 16, 2008 7:33 pm

Ljubov(Sex) Doverba I Svesno Razmisluenje ...
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најважното нешто во една врска?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот