Имиња на вашите деца!?

Go down

Имиња на вашите деца!?

Пишување by ast3rix on Вто Окт 14, 2008 1:54 pm

Кои имиња би ги дале (сте ги дале) на вашите деца?

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Имиња на вашите деца!?

Пишување by Daci on Саб Ное 08, 2008 7:08 pm

Ако е женско Мила, Леа или Ива, а за мушко нема мисли жена ми. lol!

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Имиња на вашите деца!?

Пишување by sanji4ka on Чет Ное 13, 2008 2:02 am

Daci напиша:Ако е женско Мила, Леа или Ива, а за мушко нема мисли жена ми. lol!
abe daCi pa nee e fer i mojte take ke se vikaa....ama ne mila samo tuku Mia,,a mushko.petar marko i bojan...Very Happy
avatar
sanji4ka
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 227
Age : 27
Местолокација : in your heart
Humor : :-D
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Имиња на вашите деца!?

Пишување by ast3rix on Чет Ное 13, 2008 2:05 am

sanji4ka напиша:
Daci напиша:Ако е женско Мила, Леа или Ива, а за мушко нема мисли жена ми. lol!
abe daCi pa nee e fer i mojte take ke se vikaa....ama ne mila samo tuku Mia,,a mushko.petar marko i bojan...Very Happy

Ја мислим да нема расправање уопште...вие заедно да си ги напраете децата и заедно после да си ги викате... jupijee

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Имиња на вашите деца!?

Пишување by Mickey on Чет Ное 13, 2008 10:44 pm

prajte bajram so pametot Razz

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 31
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Имиња на вашите деца!?

Пишување by Kopac on Нед Ное 16, 2008 7:18 pm

LOOOOOOOOOOOOOOOL
Ja Bi Go Pisal Da Go Vikaat Serafim Ili Ako Je Cura Ce Go Kazem Tea Kako Ice Tea Very Happy
Abe Si Ima Adeti Sto I Kako So Iminjata Sto Se Zamarate Ja Neznam...
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Имиња на вашите деца!?

Пишување by LittLe FoOL on Чет Ное 27, 2008 5:09 pm

Kopac напиша:LOOOOOOOOOOOOOOOL
Ja Bi Go Pisal Da Go Vikaat Serafim Ili Ako Je Cura Ce Go Kazem Tea Kako Ice Tea Very Happy
Abe Si Ima Adeti Sto I Kako So Iminjata Sto Se Zamarate Ja Neznam...

Да тоа било порано, морало на бабата или на дедото да се викаа....без веза
Сега е 21 век, каква баба, каков дедо, какви бакрачи Smile
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Имиња на вашите деца!?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот