Деца во градинка (забавиште)?

Go down

Деца во градинка (забавиште)?

Пишување by ast3rix on Вто Окт 14, 2008 1:57 pm

Дали би ги пратиле (оставале) вашите деца во некој дневен престој како градинка и слично? Зошто да/не? Во кои услови итн...?

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Деца во градинка (забавиште)?

Пишување by LittLe FoOL on Чет Ное 06, 2008 12:28 am

Ако немам доволно време би ги остаела, ако нема никоја друга опција....колку што са добри градинкете, толку са и лоши, како у поглед на условите, толку и до влијанието врз децата
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот