Кога ќе го чујам тоа име...?

Go down

Кога ќе го чујам тоа име...?

Пишување by ast3rix on Вто Окт 14, 2008 2:08 pm

Што ви излага најпрво пред очите кога ќе го слушнете името на некоја ваша поранешна (или моментална) љубов/симпатија? На што најпрво ве потсетува и што чуствувате во првиот момент...? Embarassed Smile

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кога ќе го чујам тоа име...?

Пишување by Bosko LFC on Нед Ное 02, 2008 6:20 pm

lol.....jak feeling e nekoj ka ce mi ja spomne Very Happy:D....neznaem da kazem dal je pozitiven ili negativen, ama znaem deka posle toa pametov mi je kj nea cel dn Very Happy:D: hahaha
avatar
Bosko LFC
Новајлија
Новајлија

Male
Број на мислења : 46
Age : 28
Местолокација : Tetoo nase
Job/hobbies : Job mi je da navijam za Liverpul a hobbie mi e da se izderavam ka ce primimo ili dademo gol :D
Registration date : 2008-11-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кога ќе го чујам тоа име...?

Пишување by Vampirka on Нед Ное 02, 2008 7:32 pm

Koga ke go cujam toa ime....mi se pie sok:D:D:D
avatar
Vampirka

Female
Број на мислења : 1
Age : 26
Местолокација : Doma:D
Job/hobbies : dzitkanje vo prazni fioki:D
Registration date : 2008-11-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кога ќе го чујам тоа име...?

Пишување by LittLe FoOL on Сре Ное 12, 2008 12:44 am

Неговиот лик, некој заеднички моменти, се дешава после тоа да мислим на него дента, али се дешава и да не помислим апсолутно ништо
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кога ќе го чујам тоа име...?

Пишување by Mickey on Чет Ное 13, 2008 10:36 pm

mi se diga adrenalin. looso.

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 31
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кога ќе го чујам тоа име...?

Пишување by Kopac on Нед Ное 16, 2008 7:34 pm

Doge Mi Da Zapevaaaam Very Happy
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кога ќе го чујам тоа име...?

Пишување by LittLe FoOL on Чет Ное 27, 2008 5:50 pm

Kopac напиша:Doge Mi Da Zapevaaaam Very Happy

доѓе ми да вриснем Very Happy
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кога ќе го чујам тоа име...?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот