Оптимална возраст за првиот сексуален однос!

Go down

Оптимална возраст за првиот сексуален однос!

Пишување by ast3rix on Вто Окт 14, 2008 9:13 pm

Која возраст според вас е најдобра за првиот сексуален однос? Зошто? Каков став и мислење имате за прерана/престара возраст за првиот сексуален чин?

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оптимална возраст за првиот сексуален однос!

Пишување by LittLe FoOL on Сре Ное 12, 2008 12:24 am

Полнолетство дефинитивно....зборим за женските,а за мушките може и порано ма да нема више никаква оптимална возраст....прае кој кога ќе стиге и со кого ќе стигне.
Каков став за прерана возраст? Не оправдуем ич зашто не знам како може некоја особа од 14 године да има секс кога уште ништо не знае од животот, ма да сега имамо напредна младина Very Happy знаа они све
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оптимална возраст за првиот сексуален однос!

Пишување by Kopac on Нед Ное 16, 2008 7:31 pm

Znaa Oni Sve Ne Se Sekiraj Samo Na Aukcija So Dosie Moze Da Gi Kupis Very Happy Tesko Tiv More ... Inace Od 16-18 Mislim Redno Ce Da E Zavisi Od Koj Kolku E Svesen Very Happy
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оптимална возраст за првиот сексуален однос!

Пишување by LittLe FoOL on Чет Ное 27, 2008 5:52 pm

Kopac напиша:Znaa Oni Sve Ne Se Sekiraj Samo Na Aukcija So Dosie Moze Da Gi Kupis Very Happy Tesko Tiv More ... Inace Od 16-18 Mislim Redno Ce Da E Zavisi Od Koj Kolku E Svesen Very Happy

Не бевмо мие олку напредни на 14 год....не знаевмо све ка овја сега Very Happy
Тоа е....додека има гуске, ќе има и монтке Very Happy
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оптимална возраст за првиот сексуален однос!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот