Се купува ли љубовта со пари?

Go down

Се купува ли љубовта со пари?

Пишување by ast3rix on Вто Окт 14, 2008 9:19 pm

Прашањето е кратко и јасно, а и доста пати чуено...така да изволте Smile

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се купува ли љубовта со пари?

Пишување by Daci on Пон Ное 03, 2008 10:10 pm

Па како не... Smile Мислим дека тоа се почесто и почесто. По некое време ќе биде темава, дали љубовта може да егзистира без пари?! Smile

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се купува ли љубовта со пари?

Пишување by Kopac on Сре Ное 05, 2008 3:57 pm

Nema Vrska Se Deshava Da Se Kupi Ljubov I Posle Da Stane Bezsplatna PS Cista Ljubov Very Happy Ali 1 U 1000
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се купува ли љубовта со пари?

Пишување by LittLe FoOL on Сре Ное 12, 2008 12:28 am

зависи од личноста иако на денешницава више све се купуе со паре, па што не би и љубов
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се купува ли љубовта со пари?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот