Мојот училишен/настевен ден...

Go down

Мојот училишен/настевен ден...

Пишување by ast3rix on Вто Окт 21, 2008 1:17 pm

Тука пишувате како го поминавте вашиот наставен ден на училиште/факултет...дали научивте-слушнавте нешто ново...некоја интересна случка или можеби спиевте не час?!

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Мојот училишен/настевен ден...

Пишување by LittLe FoOL on Чет Ное 27, 2008 5:38 pm

Беше досадно, ко и увек, таков е предметот, а башка професорот не дава пауза Sad Се изнаслушав и глупости и за тоа како менаџмент информационите системи влијаа врз работењето на претпријатијата... да не сакате да ви раскажем? Very Happy Very Happy
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот