Најлоши македонски песни?

Go down

Најлоши македонски песни?

Пишување by Daci on Сре Окт 29, 2008 12:53 pm

Кој според вас се најлоши македонски песни што сте ги слушнале до сега? Зошто/како, оставете евентуално линк да слушнме...

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот