Колку сте "зависник" од месо

Go down

Колку сте "зависник" од месо

Пишување by ast3rix on Чет Окт 30, 2008 1:41 pm

Колку и дали сте завесник од месо и месни производи? Колку често конзумирате месо и какво месо преферирате? Сметате ли дека здраво се храните?

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку сте "зависник" од месо

Пишување by LittLe FoOL on Чет Ное 27, 2008 5:28 pm

Не сметам дека се храним баш најздраво поради тоа што највише обожавам свинско месо, а сувомеснато јадем скоро увек, главен додаток ми е Smile
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот