Театар

Go down

Театар

Пишување by ast3rix on Чет Окт 30, 2008 1:56 pm

Кога последен пат бевте во театар или која представа последна ја гледавте? Дали се нема навика кај нас за вакви културни активности или пак нема театар воопшто?
Подпрашање:
Какво мислење имате за аматерската драмска екипа, при домот на културата Иљо Антески - Смок, кој во последно време се едниствени кои го одржуваат Тетовскиот театар во живот?

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот