Професорски стриптиз (видео)

Go down

Професорски стриптиз (видео)

Пишување by ast3rix on Саб Ное 01, 2008 2:35 pmРодителите на учениците од едно училиште во Маџарска, збеснаа откако една професорка на нивните деца...
... забега со стриптиз на (културната) школска забава.15 годишните тинејџери присуствувале на несекојдневно доживување, гледајќи ја нивната професорка како заносно се соблака пред нивните клупи. За жал, при самиот финиш на настапот една од професорките реши да ја покрие колешката, и со тоа да ја прекине забавата.Целиот настан е снимен со мобилен од учениците, и нормално, споделен на интернет..._________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Професорски стриптиз (видео)

Пишување by Daci on Нед Ное 02, 2008 5:09 pm

lol! бе!!!!! Very Happy

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Професорски стриптиз (видео)

Пишување by ast3rix on Нед Ное 02, 2008 5:40 pm

Се занесе малу оваја...

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Професорски стриптиз (видео)

Пишување by Kopac on Пон Ное 03, 2008 8:00 pm

More Da Imav Ja Vakvi Profesorke Uboo Ce Bese Very Happy
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Професорски стриптиз (видео)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот