Прашање или одговор?!

Go down

Прашање или одговор?!

Пишување by Daci on Сре Ное 05, 2008 9:11 pm

Што сметате дека е побитно прашањето или одговорот? За едно прашање може да има и повеќе одговори, а може и да нема...Што мислите вие? Suspect

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 27
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прашање или одговор?!

Пишување by 777 on Нед Ное 09, 2008 5:47 am

Q
avatar
777
Помлад Референт
Помлад Референт

Male
Број на мислења : 139
Age : 31
Местолокација : www.youtube.com/paralleluniversemk
Job/hobbies : playin'
Humor : ...
Registration date : 2008-01-21

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прашање или одговор?!

Пишување by Mickey on Пет Ное 14, 2008 2:15 am

Odgovorot.

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 30
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прашање или одговор?!

Пишување by Kopac on Нед Ное 16, 2008 7:24 pm

Both Of 'em Ali Prasanjeto Nekako Ka Pojce Da E...Teska Tema Za Pisanje Saka Da Sednes Filozofski Malce Very Happy
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прашање или одговор?!

Пишување by ast3rix on Чет Ное 20, 2008 4:26 pm

Ја би појќе за прашање, пошо одговорот често не е толку битен колку прашањето бај д веј ако нема прашање на шо ќе бараш одговор... Idea Laughing

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прашање или одговор?!

Пишување by *princess*legijata* on Вто Апр 07, 2009 7:35 pm

i ja mislu prasanjeto ... zs ponekad odgovoro moze da bide ocigledan i od reakcijata na coveko kad ga postaves prasanjeto a
ако нема прашање на шо ќе бараш одговор
toj e use edna pricina zs mislu deka prasanjeto e povazno
avatar
*princess*legijata*
Новајлија
Новајлија

Female
Број на мислења : 19
Age : 24
Местолокација : kratovo
Job/hobbies : basketball
Registration date : 2009-04-07

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прашање или одговор?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот