Хороскоп - малку поинаков... :)

Go down

Хороскоп - малку поинаков... :)

Пишување by ast3rix on Вто Ное 18, 2008 4:31 pmОвен:
ќе бидете арогантни гадови, кои мораат да се прават шефови и главни во се. Причина за ова најверојатно е малиот пенис или цицки.

Бик:
ќе бидете самозадоволни мрчатори, досадни како клуб на филателисти.

Близнаци:
денеска сте главни одговарачи и трачери, кодоши и превртливи шуги со двојни стандарди и однесување кое се менува на секои 10 до 15 минути.

Рак:
во текот на денот ќе бидете посесивни лудаци, спремни да се навредат ако не им рекле "добро утро" со правилна интонација и го менуваат расположението како им дојде.

Лав:
ќе бидете арогантни, вечни потценувачи, полни со големи планови за секого, од кои самите ќе имате најголема корист (ама баш ич нема да ви биде гајле за никој друг).

Девица:
денеска сте опсесивно - компулсинвни невротици, кои ќе се ослободуваат од стрес со чистење по дома и диплење на алиштата, цепидлаки со милион барања, на кои и премногу не им е доволно.

Вага:
ќе бидете нарцисоидни шизофреници, чиј најдобар пријател е огледалото, им треба цела недела за да решат дали ќе пијат Кока-кола или Пепси, толку се мрзливи што е вистинско чудо што стануваат од кревет.

Шкорпија:
ќе бидете самосожалувачки деструктивци, кои својата беда не можат сами да ја поднесат па морат со себе да повлечат уште 100 луѓе. Утре да е крајот на светот, не би се шокирале, туку најверојатно последниот ден би го потрошиле на садо-мазо оргии.

Стрелец:
денес ќе бидете расипикуќа и коцкар, ќе уживате да солите памет а ентузијазмот ќе ви оди до таму што ќе верувате дека може да оживеете и мртовец. Никогаш нема да признаете дека знаете што е тага (се правите силни и кога не треба).

Јарец:
денеска сте вистински серковци, на кои им е потребен авторитет за да знаат каде е лево а каде десно. Слепо ќе верувате во судбината а "прости ми" и "извини" не постојат во вашиот речник и сте во состојба 'гзот да си го продадете за општествен статус.

Водолија:
во текот на денот ќе бидете вулгарни и непристојни перверзњаци, кои вечно си го бутаат носот во приватниот живот на другите. Баш заради што и најголемиот број на шпиони во светот се водолии.

Риби:
денеска сте досадни до бесвест, и вечно ќе се жалите самите себе си и ќе чекате некој да ве утеши. Не можете ни да се измочате без туѓа помош и најмалата ситница ќе ви изгледа како сензација, па ќе ги гњавите луѓето околу вас. А во ретките моменти на добра волја, ќе се занимавате со туѓи проблеми, по што пак ќе паднете во депресија - и така цело време во круг.

Хороскопов не се очекува да доживее некои значителни промени во текот на вашиот живот. Smile

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хороскоп - малку поинаков... :)

Пишување by Kopac on Вто Ное 18, 2008 8:00 pm

Бик:
ќе бидете самозадоволни мрчатори, досадни како клуб на филателисти.

ako je ova vred ondak ja nesum bik ili bog da cua golubi e rabotava...
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот