Битбокс "мастер"

Go down

Битбокс "мастер"

Пишување by ast3rix on Вто Ное 25, 2008 1:33 pmСигурно сте виделе доста добри битбокс мастери по интернетов, но неоткриени таленти се појавуваат секојдневно...така да пробајте и вие нешто, може и во вас лежи некој "ју тубски" неоткриен талент Laughing... Дечково буквално "вил блоу јоур брејн оут" Smile_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот