Нивес Целзиус?!

Go down

Нивес Целзиус?!

Пишување by ast3rix on Саб Ное 29, 2008 3:23 amНе дека "малава" вреди да се става на насловна, ама ај да видиме до кој степен "целзиусов" може да замине светов; првично знејќи дека почна да ја гради кариерата во ТВ-шоуа како она на Драган Вучиќ во кое и самата беше гостинка неколку пати...абе малава растура ја знам од тоцкава Laughing ...се зезам, него еве го нејзиниот најнов спот...и за секој случај (да не не приметите) у позадина иде песна... Laughing


_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нивес Целзиус?!

Пишување by LittLe FoOL on Сре Дек 03, 2008 10:15 pm

a pa ne e rabota ova, ovoj se soblekol ugolj gol taja se naoblekla, trebala i ona da se soblece, garant pogolem uspeh ce si doziveese Very Happy
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот