Жените радо би го легнале Дедо Мраз!

Go down

Жените радо би го легнале Дедо Мраз!

Пишување by ast3rix on Нед Дек 14, 2008 12:41 pmВо Божиќниот и Новогодишниот период секс со Дедо Мраз е најчестата женска фантазија, покажало едно британско истражување на интернет страница за запознавање.


Една од пет жени во оваа доба барем еднаш замислува како води љубов со Дедо Мраз, а една од 16 жени барем еднаш во животот спиела со маж облечен во одело на Дедо Мраз, пишува веб порталот benoughty.com.

За да се разбие монотонијата, една од десет жени воделе љубов облечени во женски костум на Дедо Мраз.

Истражувањето покажало дека дебелиот дедо во црвено одело изгледа многу секси. Споменатото истражување не открило во што лежи тајната: дали во брадата, неговото одело, добриот карактер или неговата дарежливост

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот