Штип? а?

Go down

Штип? а?

Пишување by ast3rix on Саб Фед 14, 2009 1:04 pm
...тоа треба најбрзо шо може у брзините да стое како нешто побрзо од брзото за брзо да стое како, треба да се нешто делува за да делувањата стојат како дел од дел за деловите!

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот