Што ви се јаде во моментов?

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by Daci on Пет Јун 27, 2008 12:44 pm

Тост Sad

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by gjavolche on Пон Јун 30, 2008 4:07 am

Burek so meso!
avatar
gjavolche
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 172
Age : 34
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : umetnost,knigi,filmovi,muzika,laf-muabet....
Registration date : 2008-04-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by Daci on Нед Jул 06, 2008 1:58 pm

Милка чоколадо Razz

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by sanji4ka on Пон Jул 07, 2008 1:19 am

kreeeeeeeeeeMMMMMMMMMMMMMM
avatar
sanji4ka
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 227
Age : 27
Местолокација : in your heart
Humor : :-D
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by mane on Пон Jул 07, 2008 3:31 am

aeeeee ne mi se jade nisto ama dobro bi legnalo nekoe pivce Smile
avatar
mane
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 195
Age : 26
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Spienje, Spienje, Spienje, Spienje....
Humor : Gluv covek fatil zlatna ripka i ja isprzil..
Registration date : 2008-07-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by Daci on Пон Jул 07, 2008 9:46 pm

Еден германски не би било лошо Very Happy

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by ALEXANDER on Сре Jул 16, 2008 3:34 pm

Sea samo sto jadev komat ama sea bi se napil jogurt...i tursiice moze malce ama mojve mi vikaa deka e vrucina Mad
avatar
ALEXANDER
Новајлија
Новајлија

Број на мислења : 24
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by Daci on Пет Jул 18, 2008 3:38 am

Пица бурек Smile

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by Zoki# on Саб Jул 19, 2008 5:42 pm

Smoki, Stobi - Flips
avatar
Zoki#
Новајлија
Новајлија

Male
Број на мислења : 37
Age : 28
Местолокација : s.Sarakjino
Job/hobbies : ...
Registration date : 2008-04-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by ALEXANDER on Нед Jул 20, 2008 3:47 pm

kajgana
avatar
ALEXANDER
Новајлија
Новајлија

Број на мислења : 24
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by LittLe FoOL on Чет Jул 24, 2008 10:57 am

Pizzaaaaa
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by Kopac on Нед Aвг 03, 2008 2:50 pm

Pileshki Raznici Very Happy
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by LittLe FoOL on Пон Aвг 04, 2008 12:57 pm

Paaa uboo bi mi dosol eden pizza burek
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by Daci on Чет Aвг 07, 2008 10:51 am

Сеа моментално се припремам психички за сендвичот што треба да го напраем и изедем. Razz

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by LittLe FoOL on Пет Aвг 08, 2008 1:49 pm

дечко ај еден хамбургер Very Happy
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by katerinche on Нед Aвг 10, 2008 7:17 pm

Пилешки прсти со сос од сенф и мед ммммммм...лиги ми потекоа од самата помисла Smile
avatar
katerinche
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 360
Age : 35
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : Work on Drug and AIDS prevention
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/katerina_stojchevska

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by LittLe FoOL on Пон Aвг 11, 2008 2:28 pm

Ovosje... bilo kakvo
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by Kopac on Пон Aвг 11, 2008 4:01 pm

Nisto Se Osecam Nikako Za Jadenje
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by katerinche on Сре Aвг 13, 2008 3:12 am

Мене сега ми се јаде лубеница ама ако отидам во кујна да почнам да тропам по фрижидер во 2:15, мајка ми ќе ме фрли со се лубеницата низ прозор, па така останува утре да си ја задоволам оваа моја желба.
avatar
katerinche
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 360
Age : 35
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : Work on Drug and AIDS prevention
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/katerina_stojchevska

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by Dzverce on Саб Aвг 16, 2008 1:22 pm

Kompircinja przeni so stopen kashkaval odozgora! m m m m Lige mi potekoja hihihihihihi
avatar
Dzverce
Помлад Референт
Помлад Референт

Female
Број на мислења : 71
Age : 32
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Student
Humor : :))
Registration date : 2008-02-07

Преглед на профилот на членот http://anedzverce.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by LittLe FoOL on Чет Сеп 04, 2008 4:37 pm

pleskaviceeee
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by Daci on Нед Окт 05, 2008 11:16 am

Палачинке
Ги набцкав мојве дома да ми напраа Twisted Evil

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by LittLe FoOL on Чет Ное 27, 2008 5:33 pm

било што само да се јаде....
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се јаде во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот