Помош околу форумот!

Go down

Помош околу форумот!

Пишување by Mickey on Вто Јан 22, 2008 4:05 am

Овде може да поставите било какво прашање околу форумот ... нешто не ви е јасно имате некој проблем не знаете како да направите нешто... прашајте тука !еве ви еден потпис од мене... кје ми биде мило ако го користите и на други форуми SmileПоследната промена е направена од Mickey на Сре Апр 09, 2008 4:00 pm. Мислењето е променето 1 пати

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 31
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Помош околу форумот!

Пишување by kjara on Сре Апр 09, 2008 3:31 pm

Jas koga ke se staam na forumov ne mi dava da gi gleam temite, samo nekoi linii mi iskachaat Sad . I ke treba da klikam po liniite i da vidam dali ke mi otvori neshto. Chare?!
avatar
kjara
Помлад Референт
Помлад Референт

Female
Број на мислења : 61
Age : 38
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : sloboden umetnik
Registration date : 2008-04-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Помош околу форумот!

Пишување by Mickey on Сре Апр 09, 2008 3:59 pm

kjara напиша:Jas koga ke se staam na forumov ne mi dava da gi gleam temite, samo nekoi linii mi iskachaat Sad . I ke treba da klikam po liniite i da vidam dali ke mi otvori neshto. Chare?!
toa moze da se desi nekad.. problemi so firefoxot... samo klikni gore na logoto mkfun i se kje bide vo red.

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 31
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Помош околу форумот!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот