Сте заглавиле на некоја игра? побарајте помош тука !

Go down

Сте заглавиле на некоја игра? побарајте помош тука !

Пишување by Mickey on Сре Јан 23, 2008 12:34 am

Ако сте заглавиле негде на некоја игра... слободно прашајте овде... сигурен сум дека ќе се најде некој да ви помогне... а тоа највероватно ќе бидем ја..

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 31
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот