Првиот бакнеж...

Go down

Првиот бакнеж...

Пишување by ast3rix on Пет Апр 04, 2008 8:14 pm

Се сеќавате ли на вашиот прв бакнеж...каде, кога беше и со кого!? Како се чуствувавте...што ви остана во сеќавање? Embarassed Smile

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот бакнеж...

Пишување by gjavolche on Вто Апр 08, 2008 7:37 am

ahhh.....u 5-to odd so eden Petar! Lol dechurlaana
avatar
gjavolche
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 172
Age : 34
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : umetnost,knigi,filmovi,muzika,laf-muabet....
Registration date : 2008-04-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот