Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Пишување by gjavolche on Вто Ное 11, 2008 7:25 pm

ast3rix напиша:Како прво секој има трема, тоа е нормално, а страв нема потреба да имаш бидејќи ионака нема што да изгубиш (сигурно нема да ти се налути ако и кажеш дека ти се допаѓа).

Си пропуштил добра шанса да и кажеш за време на матурската, али не е битно, битно е ти да и го соопштиш тоа, а не некој друг, затоа што се знаете подлолго време и малку е сељачки и детски преку друг да го дознае тоа.

Така да ке собереш малку храбост и ке и кажеш самиот, така повише ке те цени како личност (карактер) и како машко нормално!

И нечекај многу...да не ти замине...кај шо нетреба Smile


A be ti psihijatar si stanal Very Happy Very Happy Doj pvt i ja da ti raskazam nekoj problem Smile)))))) Jks
avatar
gjavolche
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 172
Age : 34
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : umetnost,knigi,filmovi,muzika,laf-muabet....
Registration date : 2008-04-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Пишување by ast3rix on Сре Ное 12, 2008 3:17 am

gjavolche напиша:
ast3rix напиша:Како прво секој има трема, тоа е нормално, а страв нема потреба да имаш бидејќи ионака нема што да изгубиш (сигурно нема да ти се налути ако и кажеш дека ти се допаѓа).

Си пропуштил добра шанса да и кажеш за време на матурската, али не е битно, битно е ти да и го соопштиш тоа, а не некој друг, затоа што се знаете подлолго време и малку е сељачки и детски преку друг да го дознае тоа.

Така да ке собереш малку храбост и ке и кажеш самиот, така повише ке те цени како личност (карактер) и како машко нормално!

И нечекај многу...да не ти замине...кај шо нетреба Smile


A be ti psihijatar si stanal Very Happy Very Happy Doj pvt i ja da ti raskazam nekoj problem Smile)))))) Jks

Laughing па шо Че праеш мукееее...нема проГлем бе ени тајм ени вер џаст кол ми- да ШринК gagaga

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Пишување by *Sweet* on Вто Окт 05, 2010 12:41 pm

Jas imam problem ve molam pomognete mi !!!So bivsiot bev vo vrska poveke meseci raskinamme pa pak se smirivme poveke pati no posledniot pat se skaravme i mi rece zborovi koj sto za mene bea bolni i navredlivi...No sega pomina edna godina i toj pocna signali da mi dava se srednavme razgovaravme mi kaza deka se kae i sega mi pisuva poraki deka me saka no neznam stvarno dali e seriozen kako da otkriam sto da napravam ???
avatar
*Sweet*

Female
Број на мислења : 2
Age : 24
Местолокација : Strumica
Job/hobbies : Ucenje
Registration date : 2010-10-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Пишување by Vasko_s on Саб Јан 15, 2011 7:40 pm

И јас имам еден проблем..Идам со една женска и ја сакам...и она ме сака..али..мн сум љубоморен...идеме 3 месеци и се воздржувам од љубоморни сцени и караници...али се поише и поише љубоморам.
Од една страна мислам дека у мене е проблемот и мислам дека ако се подобрам може да ни успее врската а од друга страна верувам дека ме вара и дека ме лаже за се.
И сеа незнам шо да праам...дали да и раскинам или не..????
Ај некој ако може да ми дае некој совет...Фала однапред.
avatar
Vasko_s

Male
Број на мислења : 1
Age : 23
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : Shkolo
Registration date : 2011-01-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот