Зиродент

Go down

Зиродент

Пишување by LittLe FoOL on Саб Aвг 02, 2008 4:51 am

Еве уште една игра со смешно име Smile

Значи, целта е да се искористи зборот на претходниот за да вашиот збор заврши на ЗИ, односно Зиродент...

На пример...
збор - слики
нов пост - кинези

Со секој збор завршен на ЗИ, секој добива по еден поен и тоа го означува со cheers, па со cheers cheers итн...
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зиродент

Пишување by LittLe FoOL on Саб Aвг 02, 2008 4:52 am

eve zbor - igra
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зиродент

Пишување by ast3rix on Саб Aвг 02, 2008 10:36 am

радиолози

чекан

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зиродент

Пишување by LittLe FoOL on Саб Aвг 02, 2008 1:26 pm

ast3rix напиша:радиолози

чекан

si trebal da oznacis so cheers zaso imas poen


antropolozi cheers

mobilen
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зиродент

Пишување by Daci on Саб Aвг 02, 2008 3:46 pm

Енглези Very Happy cheers

Атом

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зиродент

Пишување by LittLe FoOL on Саб Aвг 02, 2008 6:15 pm

bravos Very Happy

omlet
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зиродент

Пишување by ast3rix on Саб Aвг 02, 2008 9:47 pm

Етнолози cheers cheers

Тиква

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зиродент

Пишување by LittLe FoOL on Нед Aвг 03, 2008 1:24 am

vareno
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зиродент

Пишување by ast3rix on Нед Aвг 03, 2008 8:50 pm

Носорози cheers cheers cheers

Тело

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зиродент

Пишување by LittLe FoOL on Сре Aвг 06, 2008 4:17 pm

лопов
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зиродент

Пишување by Kopac on Чет Aвг 07, 2008 9:31 pm

Ovcar
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зиродент

Пишување by LittLe FoOL on Пет Aвг 08, 2008 1:34 pm

arheolozi cheers cheers

kompjuter
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зиродент

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот