MK FUN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Манекенка за својата невиност бара 2 милиони долари!?

2 posters

Go down

Манекенка за својата невиност бара 2 милиони долари!? Empty Манекенка за својата невиност бара 2 милиони долари!?

Пишување by ast3rix Пет Сеп 19, 2008 12:12 pm

Манекенка за својата невиност бара 2 милиони долари!? Cover_manekenka-2-mil-daily

Манекенка која тврди дека немала секс до сега сака да ја продаде својата невиност за 2 милиони долари.


Сексипилната Рафаела Фико, 20 годишна италијанска манекенка која се појавува во магазините за мажи, изјавила за италијанскиот магазин Chi: “Не можам да дочекам да видам кој ќе извади пари од џеб за да ме има“.

Фико, која оваа година се појави во италијанската верзија на ’Big brother’ реалното шоу, рече дека парите ќе ги искористи да си купи куќа во Рим и да плати за часови по актерство.

“Незнам како е да се има секс“-изјави таа за списанието. На неа не и пречи ако невиноста ја изгуби со човек кој не е ’нејзиниот принц на бел коњ’. “Ако не ми се допаѓа типот, ќе земам чаша вино и ќе го занемарам тоа“ вели аспирантната актерка од Наполи, родниот град на Софија Лорен.

Нејзиното семејство вели дека и покрај нејзиниот прекрасен изглед и секси појава таа останала девица.

“Таа никогаш немала момче. Се колнам во гробот на мајка ми. Таа е побожен Католик и секоја вечер се моли“- изјавил нејзиниот брат за италијанското списание Chi.

Фико не е првата жена која пробала да ја продаде нејзината невиност за голема сума на пари. 18- годишната студентка од Сан Диего во САД, која го користела псевдонимот Натали Дилан, неодамна изјави во Howard Sten Show дека прв пат ќе има секс за 1 милион долари за да ги плати трошоците за студирањето.
ast3rix
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 41
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Манекенка за својата невиност бара 2 милиони долари!? Empty Re: Манекенка за својата невиност бара 2 милиони долари!?

Пишување by LittLe FoOL Пон Сеп 29, 2008 3:20 pm

oва изгледа модерно стана, се скренаја женскиве Smile
ете типичен пример за спонзоруша Smile
LittLe FoOL
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 36
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Вратете се на почетокот Go down

Манекенка за својата невиност бара 2 милиони долари!? Empty Re: Манекенка за својата невиност бара 2 милиони долари!?

Пишување by ast3rix Пон Сеп 29, 2008 4:08 pm

Ја би рекол ептен добар бизнис...
ast3rix
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 41
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Манекенка за својата невиност бара 2 милиони долари!? Empty Re: Манекенка за својата невиност бара 2 милиони долари!?

Пишување by LittLe FoOL Вто Сеп 30, 2008 2:43 pm

ти да имаш, би дал толку паре?
LittLe FoOL
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 36
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Вратете се на почетокот Go down

Манекенка за својата невиност бара 2 милиони долари!? Empty Re: Манекенка за својата невиност бара 2 милиони долари!?

Пишување by ast3rix Вто Сеп 30, 2008 6:03 pm

LittLe FoOL напиша:ти да имаш, би дал толку паре?

У погрешна конотација си ме разбрала Laughing ...мислев на добар бизнис "кога има овце за стрижење зошто да не"...

...иначе ја не би дал ни 100 евра...
ast3rix
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 41
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Манекенка за својата невиност бара 2 милиони долари!? Empty Re: Манекенка за својата невиност бара 2 милиони долари!?

Пишување by LittLe FoOL Пет Окт 03, 2008 1:47 pm

ast3rix напиша:
У погрешна конотација си ме разбрала Laughing ...мислев на добар бизнис "кога има овце за стрижење зошто да не"...

...иначе ја не би дал ни 100 евра...


таке те сватив пошо рече ептен добар бизнис...иначе не викаја за џабе едно време - додека има гуске,ќе има и монтке Very Happy ама оваја гуска т.е. монтка баеѓи скупа е Very Happy
LittLe FoOL
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 36
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Вратете се на почетокот Go down

Манекенка за својата невиност бара 2 милиони долари!? Empty Re: Манекенка за својата невиност бара 2 милиони долари!?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот