Костени

Go down

Костени

Пишување by ast3rix on Сре Окт 08, 2008 11:23 am

Овој период од годината е препознатлив по костените...јаде ли костени и какви преферирате?

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Костени

Пишување by LittLe FoOL on Чет Ное 27, 2008 5:31 pm

јадем мноооогу и појќе сакам печени
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот