За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Go down

За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by ast3rix on Сре Окт 08, 2008 9:52 pm

Мислиам прашањто е скроз јасно...ве изнервирува она до максимум...не дај Боже слушнете или видите некоја невкусна работа...тотално ве изигрува на некој начин и вие... pishtoldzija пљассс...би се осмелиле ли, ако веќе несте Smile ...???

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by LittLe FoOL on Сре Ное 12, 2008 12:55 am

зашто бе ова само за мушките, овде имаа и женските многу да коментираа Very Happy
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by ast3rix on Сре Ное 12, 2008 2:51 am

LittLe FoOL напиша:зашто бе ова само за мушките, овде имаа и женските многу да коментираа Very Happy

па добро нормално и за девојките важи темава само првично прашањето е наменето за машките...ма да као што гледам слабо им се коментира на темава tapshanje или не а....?

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by Mickey on Чет Ное 13, 2008 10:35 pm

Zavisi kolku ke me iznervira... ma da ne bi sakal da udrim.. ali sve ima granica Very Happy

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 31
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by ast3rix on Чет Ное 20, 2008 2:12 am

Па до сеа не се сеќаам да сум удрил некоја...освен со стестрами шо се имамо млатено Smile иначе не веруем дека би удрил женско па и у нај глупа ситуација мислим дека би прескокнал Smile 99% не 1% двоумица gagaga

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by Daci on Саб Ное 22, 2008 12:01 pm

Не би удрел, иако многу пута имам се имам во мисла кладено (да ја зашамарам ли оваја бе шо и е филмов) ама сум се воздржал.
Инаку у 2 одд. имам пукнато бокс на дејче. gagaga

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by ast3rix on Саб Ное 22, 2008 12:39 pm

Daci напиша:
Инаку у 2 одд. имам пукнато бокс на дејче. gagaga

Еее не се важи тоа Laughing ако е за таке и ја у градинка се сеќаам на нешто слично... Laughing

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by Daci on Нед Ное 23, 2008 1:33 pm

ast3rix напиша:
Daci напиша:
Инаку у 2 одд. имам пукнато бокс на дејче. gagaga

Еее не се важи тоа Laughing ако е за таке и ја у градинка се сеќаам на нешто слично... Laughing

Кажи дека е добар филингот... lol! lol! lol! lol! lol! lol!

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by LittLe FoOL on Чет Ное 27, 2008 5:46 pm

леле што убоо си се подржавте Very Happy
ја мислим дека никој никого не смее да удира, поготово ако стануе збор за пар...колку и да те изнервира, има начин тоа поинаку да се реши, сто мора со тепање? не смо стока па ќе се тепамо...кажи со збор, ако те разбере ок, ако не - окапи ја, врати и на поинаков начин.
Мене не дај боже да ме удри некој, ќе го удри горнион после Very Happy Very Happy
А ако слушнем за некое мушко што го знам, дека удрило женско, ќе се преиспитам у врска со него
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by PekiYo on Сре Aвг 05, 2009 1:20 pm

Јас никогаш не би удрил девојче... И ТО gagaga
avatar
PekiYo

Male
Број на мислења : 2
Age : 22
Местолокација : Makedonija Prilep
Job/hobbies : Kosharka...
Registration date : 2009-08-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот