Во колку часот сте родени и со колку килограми...?

Go down

Во колку часот сте родени и со колку килограми...?

Пишување by ast3rix on Вто Окт 14, 2008 1:52 pm

Ајде сега кој незнае нека ја праша мајка му... Smile

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во колку часот сте родени и со колку килограми...?

Пишување by LittLe FoOL on Чет Ное 06, 2008 12:31 am

ја сум ја прашала и затоа ќе ви кажем Smile
родена сум у 9 саат сабајле, од рано рано Smile
дејченце живо и здраво од 3 кила Smile
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во колку часот сте родени и со колку килограми...?

Пишување by Daci on Чет Ное 06, 2008 4:20 pm

Ја сум прашал такоѓер и сеа ќе ви кажем...
Ја синко сум се родил у 10 саат увечер со килажа у жива мера 3 ќила и 100 грама Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во колку часот сте родени и со колку килограми...?

Пишување by sanji4ka on Чет Ное 13, 2008 2:05 am

A pa ja sum se rodila ziv baksuz na 13ti ..a ina4e negde kj 23:30 sum se rodilaa..a kolku kila da ja prasham majkami utre pa ke vi kazem zs sea spieee...
avatar
sanji4ka
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 227
Age : 27
Местолокација : in your heart
Humor : :-D
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во колку часот сте родени и со колку килограми...?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот